Moulin Rouge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moulin Rouge

A show-nak folytatódnia kell!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rouge Chat
Legutóbbi témák
» Hurts so good!
Rosaline Aymer EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:46 pm by Yvonne V. Poésy

» St. Peterson Gimnázium
Rosaline Aymer EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm by Ronan J. Hervé

» Dream Life in LA
Rosaline Aymer EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:47 pm by Ronan J. Hervé

» Bevásárlóközpont, Pláza
Rosaline Aymer EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:32 am by Lucy Sell

» Over the Rainbow
Rosaline Aymer EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:36 am by Jodelle de la Frozen

» Invalidusok
Rosaline Aymer EmptyHétf. Júl. 02, 2012 2:05 am by Corin Le'Fleur

» Montmartre
Rosaline Aymer EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:24 pm by Yvonne V. Poésy

» Notre Dame
Rosaline Aymer EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:07 am by Lucy Sell

» Andree Damien Noiret
Rosaline Aymer EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am by Yvonne V. Poésy

Top posters
Yvonne V. Poésy
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 
Pierre J. Hervé
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 
Jodelle de la Frozen
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 
Rosaline Aymer
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 
Kendra C. Dawson
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 
Corin Le'Fleur
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 
Ronan J. Hervé
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 
Floyd Maxton
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 
Lucy Sell
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 
Elizabeth Weston
Rosaline Aymer I_vote_lcapRosaline Aymer I_voting_barRosaline Aymer I_vote_rcap 

 

 Rosaline Aymer

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosaline Aymer
Tervezők
Tervezők
Rosaline Aymer


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Rosaline Aymer Empty
TémanyitásTárgy: Rosaline Aymer   Rosaline Aymer EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:59 pm

Rosaline Aymer Yc2e9dtozq1yxgpypvt6

Teljes név: Rosaline Aymer
Becenév: Rosaline, Rose
Karakter neme:
Születési hely, idő: Franciaország - Marseille / 1989 - Június - 08
Kor: 23
Horoszkóp: Ikrek
Csoport: Tervezők

Karakter kinézetének adatai:
Szemszín: Kék
Hajszín: Sötétbarna
Testalkat: Csinos, nőies testalkat
Magasság: 170 centiméter/i]
Kinézet: A sors egy igazán átlagos kinézettel áldotta meg. Semmi érdekes nincs benne,amitől eltérőbb lenen a többi, vele egykorú nőtől. Haja sötétbarna, szemei pedig igéző kékek. Sötét színű haja miatt világos szeme tökéletesen jól kiemelkedik. Mivel jelmez tervező, ezért szereti az egyedi ruhadarabokat, néha még magának is tervez egy-két különlegesebb darabot.

Karakter jelleme: [i]Mindig is egy bohókás nő volt, ám az élettől kapott hatalmasabbnál hatalmasabb pofonok igen csak megedzették, elfárasztották mára már ahhoz, hogy olyan legyen, mint amilyen régen is volt. Egyre kevesebbet lehet már mosolyogni, örülni látni. Csak is akkor tud jobb kedvre derülni, ha vőlegénye is színen van, és igyekszik elfeledtetni vele az élet nagyobbnál nagyobb csapásait. Nyugodt, megfontolt teremtés. Teljesen ellentéte annak, mint amit a horoszkópja is ír róla. Ezért is nem hisz benne. Felbőszíteni csak nagyon nehezen lehet. Egy téma van, amitől pillanatok alatt robban, mint egy vulkán, vagy sírva fakad. Ez pedig nem más, mint a gyerek.


Jellemének pozitív tulajdonsága:
-megértő
-kedves
-megbízható
-gyerekközpontú

Negatív tulajdonság:
-hajlamos a depresszióra
-türelmetlen
-érzékeny
-sértődékeny


Előtörténet: Marseillebe születtem egy jómódú polgári családba. Már fogantatásom kezdete óta közöm volt a híres-neves Moulin Rouge társulathoz, hiszen anya ott dolgozott, és lépett föl, mint táncos, apa pedig csodás hangjával mindenkit elkápráztatott. Akkoriban ő volt a legjobb énektanár, karmester a társulatnál. Természetesen ez volt a szüleim találkozásának színhelye. Később az itt létrejött kapcsolatból született meg bátyám, majd rá 4 évre én is. Családunkban mindig is harmónia, boldog együttélés uralkodott. A bátyám azonban nem lépett a szüleink nyomdokába. Őt egyáltalán nem vonzotta a színház világa ,a fellépések, a csillogás, a hírnév. Ez miatt pedig apa majdnem kitagadta a családból, hiszen ő mind a két gyerekének hasonló sorsot, jövőt szánt, mint amilyen neki és anyának is megadatott. Szerette a munkáját, és el nem tudta képzelni, hogy Rogert miért nem vonzza ez a világ. Anya és én voltunk azok, akik megállítottuk apát abban, hogy kimondjon valami őrültséget. Nem lett volna értelme Rogert kitagadnia, mivel 19 éves korában így is elköltözött. Egyetemre ment Párizsba, és az akkori barátnőjével egy albérletet bérelt, és ott is éltek Keveset járt haza, már csak apa és a megromlott kapcsolatuk miatt is. Úgy 15 éves lehettem, amikor észrevettem magamon, hogy egyre inkább vonzódom a színes, különleges, bonyolult összeállítású ruhaköltemények iránt. Ez leginkább annak volt köszönhető, hogy anyáék minden hétvégén elvittek a Moulin Rougeba előadásokra, darabokra, ahol persze nem egyszerű jelmezek tárultak a nézőközönség szeme elé. Az első dolog, amit életemben egyedül varrtam 17 évesen, az egy szoknya volt. Illetve, annak indult, de aztán valami egészen más, használhatatlan darab lett belőle. Nem csüggedtem, hogy nem sikerült, helyette a gimnázium elvégzése után egy divattervező iskolába mentem tovább, mert tudtam, hogy nekem ezt kell csinálnom. A szüleim az iskolára való tekintettel, amikor csak tehették, bevittek a társulathoz, és az ottani tervezők mellé ültettek, ahol szépen-lassan, de megtanultam minden, a tervezéssel kapcsolatos dolgot. Egy napon, amikor éppen a társulatba siettem, kiszúrtam egy utcán bandázó, fiúkból álló kis csoportot. Az egyik srác különösen tetszett. Már csak a puszta kisugárzása is megfogott, egyszerűen magával ragadott. Plátói szerelem volt. Nem hittem, hogy bármikor is sikerülne vele akárcsak szóba is elegyednem. Aztán egy esős napon... mondhatnám azt is, hogy minden megváltozott, amikor esernyő nélkül indultam haza az iskolából, ő pedig mellém érve, a fejem fölé tartott egy esernyőt, aztán... rám mosolygott. Megtudta, hogy a Moulin Rougeban vagyok, mint "gyakornok". Sűrűn meglátogatott, ezzel persze elterelte a figyelmemet a dolgomról, amiért apa nagyon mérges volt. Nem díjazta, hogy egy ilyen "suhanccal" -ahogy ő is hívta-, tölti a lánya szinte az összes idejét, mivel később tényleg ez történt. Akkor is együtt lógtunk, amikor nem kellett volna. Apa eltiltott tőle, amire Pierre azzal válaszolt, hogy minden éjjel megszöktetett és csak hajnalban mentem haza. A szüleim nem tudtak ezekről a kijárásaimról, de addig volt jó! Nem mondtam el nekik, hogy együtt vagyunk, még annak ellenére sem, hogy akkor már rég 20 éves voltam, felnőtt és azt tehettem, amit csak akartam. Apa csak is akkor látta be, hogy nem is olyan rossz, mint amilyennek addig hitte, amikor megtudta, hogy bevették a színházba és koreográfus lett belőle. Akkor jött el az idő, hogy bejelentsük nekik, hogy nagyon is komolyak köztünk a dolgok. Másfél évnyi együtt járás után kérte meg a kezem. Soha nem voltam még boldogabb, mint akkor. Ám minden jót követ valami rossz is, nemde? Így történt ez akkor is, amikor az első közös babánkkal elvetéltem, aztán a következővel, és a következővel is. Orvosról orvosra jártunk mind a ketten, ám megállapítani még a mai napig sem tudták, hogy ez mitől van, hiszen mind a ketten egészségesek vagyunk. Még jelenleg is próbálkozunk, de sehogy sem akar összejönni a dolog, ez pedig teljesen lehangol és még az életkedvemet is elveszi. Gondolataimat a színházban kapott munkákkal próbálom elterelni. Jelenleg Párizsban élünk, de sűrűn meglátogatom a szüleimet.

Avatar alany: Jessica Stroup
Vissza az elejére Go down
Yvonne V. Poésy
Admin
Admin
Yvonne V. Poésy


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jun. 12.

Rosaline Aymer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosaline Aymer   Rosaline Aymer EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:20 pm

Kedves Rosaline!
Az előtörténeted nagyon tetszett, nagyon ötletes és szép volt!
Erőt és kitartást kívánok neked, nektek, csak beteljesül a vágyatok és magatok mellett tudhattok majd egy apró babát is Wink
Nem húzom tovább a szót: ELFOGADLAK
Vissza az elejére Go down
https://newmoulinrouge.hungarianforum.com
 
Rosaline Aymer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Moulin Rouge :: Előtörténetek :: Karakteralkotás :: Tervezők-
Ugrás: