Moulin Rouge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moulin Rouge

A show-nak folytatódnia kell!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rouge Chat
Legutóbbi témák
» Hurts so good!
Udvar            EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:46 pm by Yvonne V. Poésy

» St. Peterson Gimnázium
Udvar            EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm by Ronan J. Hervé

» Dream Life in LA
Udvar            EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:47 pm by Ronan J. Hervé

» Bevásárlóközpont, Pláza
Udvar            EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:32 am by Lucy Sell

» Over the Rainbow
Udvar            EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:36 am by Jodelle de la Frozen

» Invalidusok
Udvar            EmptyHétf. Júl. 02, 2012 2:05 am by Corin Le'Fleur

» Montmartre
Udvar            EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:24 pm by Yvonne V. Poésy

» Notre Dame
Udvar            EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:07 am by Lucy Sell

» Andree Damien Noiret
Udvar            EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am by Yvonne V. Poésy

Top posters
Yvonne V. Poésy
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 
Pierre J. Hervé
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 
Jodelle de la Frozen
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 
Rosaline Aymer
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 
Kendra C. Dawson
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 
Corin Le'Fleur
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 
Ronan J. Hervé
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 
Floyd Maxton
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 
Lucy Sell
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 
Elizabeth Weston
Udvar            I_vote_lcapUdvar            I_voting_barUdvar            I_vote_rcap 

 

 Udvar

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Pierre J. Hervé
Koreográfusok
Koreográfusok
Pierre J. Hervé


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Udvar    Udvar            EmptyVas. Jún. 17, 2012 1:10 am

Udvar            Gh_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Pierre J. Hervé
Koreográfusok
Koreográfusok
Pierre J. Hervé


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyVas. Jún. 17, 2012 7:24 am


Miután morogva mutatom ki nemtetszésemet apja említését követően, Rose az orromra koppint, mire mint egy kutya, meglepetten hőkölök hátra.
- Megbékélt velem? Na, ezt még velem se tudod elhitetni! - válaszolom tettetett felháborodással. Soha nem volt oda értem az apja, amit nem is csodálok, hisz azokban az időkben mikor megismertem Rosaline-t, tényleg nem voltam egy szentnek nevezhető egyén. Igen makacs, nagyszájú gyerek voltam, viszont tisztelettudó, így nem is értettem, a mai napig nem értem, hogy akkor még is mi baja volt és van is velem?
- Ne is mond... ha nem kezd el eszét vesztve ugrálni, amiért "elengedte" a halat, akkor nem lettem volna medúza ebéd. Bár, ha egy több mint tíz kilós hal úszik el, akkor megértem a felháborodást - vigyorgok a velem szemben ücsörgő lányra, ám akaratom ellenére lepillantok az oldalamra, ahol még mindig magamon hordok egy-egy megmaradt nyomot arról az esetről.
- Lehet, hogy azért vitt el, hogy megöljön, nem gondolod? - teszem fel a kérdést őszinte kíváncsisággal, félre biccentette fejjel. Ez eddig meg se fordult a fejemben, de most ez tűnik a legvalószínűbbnek, hisz köztudott, hogy a medúza mérge igen veszélyes tud lenni. Szerencsém volt, szívós vagyok, ezért csak a külsőségi bántalmaknak lehettem részese és az enyhe légzészavarnak.
- Akkor jó. Bízok benned - mosolygok a lányra, miután angyali ábrázattal forgatni kezdi a szemeit.
- Ha neked az volt, akkor én mit mondjak? Azt se tudom, hogy jutottam haza, csak annyira emlékszek, hogy ruha nélkül fekszek rajtad - vigyorgok bele a szájába két csók között.
- Nem tudom, lehet, hogy a harmadik volt - sóhajtom. Soha nem bírtam nagyon az italt, épp ezért sikerül olyan hamar berúgnom, ha nem tudok mértéket tartani. Két pohár bor is elég számomra, hogy aztán törökülésben ücsörögjek az ágyon és tejbe tök vigyorral ringatózzak, mint egy dilis. Ahogy Rose kis híján visítva veszi tudomásul a kis csecsebecsét, amit kapott, elégedetten elvigyorodok, majd miután elfordul, hogy a nyakába tehessem a nyakláncot, óvatosan megfogom annak a két végét és bekapcsolom. Miután a nyakamba ugrik, szorosan magamhoz ölelem, majd egy puszit nyomok a vállára. A fülemet ért gyengéd harapásra megborzongok.
- Na? - kérdezem abban a reményben, hogy ki is mondja amire gondol, nem kell találgatnom.
- Ez egy jó ötlet - vakarom meg a tarkómat, majd átszellemülten nézek végig rajta, miután ledobja magáról a vékony takarót és egy szál semmiben tűnik el az ajtó mögött. Egy darabig még fekszek az ágyon, hisz ismerem Rose-t. Ha egyszer bemegy a fürdőbe, tíz percnél hamarabb nem jön ki. Mikor viszont kezdem megelégelni a semmittevést, ülőhelyzetbe küzdöm magam, majd a szekrényből kivéve a fürdőgatyámat, belebújok abba.
- Én ráérek egész nap - válaszolok nem túl hangosan, majd szorgosan rendbe teszem az ágyat, kisimítom a takaró redőit. Mikor meghallom Rosaline hangját, az ajtó felé fordulok. Huncut mosollyal a szám szélén, mérem végig menyasszonyomat, majd odaballagok hozzá, kezemet pedig vékony, csinos derekára simítom.
- Gyönyörű vagy - sóhajtom, majd szabad kezemet a nyakára teszem, és hosszasan megcsókolom. Ezt követően felkapom őt, és végigsétálok a házon, kezemben Rose-val.
- Na most kapaszkodj - vigyorgok, mikor leérünk medencéhez, majd lendületet véve a víz felé hajítom páromat. Ám még mielőtt kétségbe esne ott a víz alatt, én magam is beugok, majd elkapva derekát a felszínre hozom.
Vissza az elejére Go down
Rosaline Aymer
Tervezők
Tervezők
Rosaline Aymer


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:06 am

Szemet forgatva mosolygok, amikor hitetlenkedve kérdezi, hogy apa tényleg megbékélt-e vele. Hát, fogjuk rá. Mióta tudja, hogy a Moulin Rougeban igen csak szép karriert ígértek neki –ami nem mellesleg még azóta is fut, és egyre inkább csak feljebb és feljebb tör-, már megbékélt a tudattal, hogy ez egyetlen, csöpp kis lányát egy Pierre fajta „suhancnak” –ahogy ő is hívta és hívja még mostanság is a megszokás miatt-, adta oda.
-Szerintem akkor már a sör is megárthatott neki. 30 fok melegben egy kis sör is üt, főleg ha még habzott is a teteje. – Ezek persze mind csak feltételezések, hiszen nem voltam ott, nem tudom, hogy mi történt valójában, csak annyit, hogy Pierre úgy borult be a vízbe, mint ahogy maci szokott a málnásba. Apám persze –mint valami hős-, mellkasát veregetve elújságolta, hogy milyen hősies volt és kimentette, arról azonban már elfelejtett értesíteni, hogy csak azután segítette ki, miután legalább már 10 perce röhögött szegényemnek a nyomorán.
-Ajj de hülye vagy! – Ütök bele ököllel a vállába a nem komolyra szánt feltételezése hallatán, és észre se veszem, hogy közben már egészen elkalandoztunk –amit nem bánok-, a tavaly nyáron történtektől valahova a mai napi programjainkig, amik nem lesznek túl választékosak, de annál is inkább élvezetesebbek. A mosolyára én is egy hasonlóval válaszolok, aztán akaratlanul is elnevetem magam.
-Igen. Részegen még durvább vagy. – Hozom a tudtára, ahogy visszagondolok újra a tegnap estére. Általában nem szoktam kifáradni… annyira… de most azt kell, hogy mondjam, még engem is jól megdolgoztatott. Erre gondolva, hirtelen támadt lányos zavaromban lehajtom fejem, és az egyik barna hajszálat a fülem mögé tűrve, összepréselt ajkakkal sandítok csak fel rá csillogó szemeimmel. Ez a szendeszűz állapot viszont csak addig tart, ameddig szóba nem hozza, hogy mennyit ivott.
-Oh fúj… - Fintorgok, mivel én még annyit sem szoktam inni, mint ő. Emlékszem, amikor az eljegyzésünk volt, akkor is örültem, ha megtudtam inni egy fél pohár pezsgőt.
Kíváncsiskodva kezdek el figyelni, amint kutatni kezd a fiókban, és amikor meglátom a nyakláncot, amire már rég óta vágyom, rögvest fellelkesülök, hogy tegye fel a nyakamba és kapcsolja be.
-Sűrűbben is lehetnél részeg. – Motyogom az orrom alatt, elégedetten nézegetve a nyakláncon lógó medált, miután magához szorított és egy jól megérdemelt puszit is kaptam a vállamra. Az ötet, hogy menjünk medencézni, az esőcsepp alakú medál hatására ugrik be. Szinte követelve kérem, hogy menjünk ki, ameddig még miénk lehet az egész medence és nincs 40 fokos hőség. El is indulok –útközben ledobva magamról a takarót-, a fürdő felé, ahol első dolgom, hogy felvegyem a fürdőruhámat, aztán… hirtelen válik illúziórombolóvá a szekrény, ahol ott rejlik a legújabb teszt, amnek a gondolata úgy csábít, mint kisgyereket a megannyi édesség. Nem bírom megállni, hogy ne csináljam meg, így hát neki leselkedem. A két perces várakozási idő most két évnek tűnik. Két feszültséggel telt két évnek, aminek végül nem lett meg az eredménye, ugyanis negatív, ez pedig csak egy újabb ok arra, hogy befejezzük a küzdelmet és inkább fogadjunk örökbe egy árvát. Gyorsan rendezgetem vonásaimat, hogy Pierrenek ne tűnjön föl, hogy valami baj van, aztán mintha semmi sem történt volna, kimegyek hozzá, hogy bemutathassam a legújabb bikinimet, ami ezek szerint elnyerte a tetszését.
-Te is nagyon szexi vagy. – Nézek fel rá, amikor átölel, majd, hogy szavaimat nyomatékosítsam is, belemarkolok a fenekébe, mire lábam hirtelen távolodni kezd a földtől.
-Ne szórakozz Pierre, tegyél le! – Parancsolok rá nevetve.
-Hallod amit mondok? Be ne merj hajítani a vízbe, megértetted?! – Fenyegetem tovább, ahogy közeledünk az udvar és medence felé. A széléhez érve azonban, egyre erősebben kezdem el szorongatni a nyakát, ám a küzdelmem hiába való, mivel percek múlva már úgy röpülök a víz felé, mint egy labda. A medence aljától elrugaszkodom a lábaimmal, és felúszom a felszínre, pont akkor, amikor Pierre is mellém szegődik, és segít a feljövetelbe.
-Úúúúú te… te szemét! Hogy lehetsz ekkora barom? – Kérdezem felháborodva, de nevetve.
-Megállj te dög! – Kiabálom, és ezzel a lendülettel le is nyomom a fejét a víz alá.
Vissza az elejére Go down
Pierre J. Hervé
Koreográfusok
Koreográfusok
Pierre J. Hervé


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyVas. Jún. 17, 2012 9:10 pm

- Azért gondolom az öreged jobban örült volna egy olyan faszinak, aki limuzinnal közlekedik a városban, Gucci ruhában jár, minden egyes ruhadarabja márkás, emellett nem dolgozik, de annyi pénze van, mint a szemét... - darálom, majd egy kacér vigyort villantok. Ez lehet, hogy igaz, elvégre minden apa olyan férjet akar a lányának, aki jómódú. De tekintettel arra, hogy én se egy szegény családban nőttem fel, nincs mire panaszkodnom. Lehet, hogy nincs annyi pénzem, amit hatféle bankban kell tartanom, ha az egyik netán becsődölne, de annyim van bőven, hogy egy több tagú családot eltudjak tartani.
- Ezzel azt akarod mondani, hogy megrohadt benne a sör? - nevetem el magam - Nem hiszem, hogy pont neki ártana meg a sör a harminc fokos melegben - folytatom még mindig halkan kuncorászva akárcsak egy kisgyerek. Mikor viszont megemlítem, hogy talán a halálomat akarta, a halk nevetgélésből egy széles vigyor kerekedik az arcomon, mikor Rosaline vállon üt.
- Jó-jó ez kemény volt, de már semmin nem lepődök meg. Hidd el, nem ő lenne az egyetlen aki a túlvilágra akar küldeni - húzom tovább kedvesem agyát.
- Micsoda? MÉG durvább? Nem is szoktam durva lenni, igyekszek mindig odafigyelni rád, főleg amiért ilyen kis piszkafa vagy! Félek, hogy kettétörlek - magyarázom komoly arccal. Persze nem arra akarok célozni, hogy Rose-nak meg kell híznia, csupán próbálok minél inkább odafigyelni rá. Hogy rendesen étkezzen, és persze az ágyban töltött időkben is figyelem, attól rettegve, hogy esetleg erőteljesebb testemmel bántani fogom. De mivel egy jól nevelt gyöngéd szent vagyok, erre nem fog sor kerülni.
- Mi fúj? Néha nagyon jól tud esni - sandítok rá, miután egy morzsát eltávolítok az ágyról - na most mi van? Fúj, de azért többször legyek részeg? - kérdezek vissza, miután felteszem rá a nyakláncot, ami már rég kinézett magának.
Egy bő tízperc elteltével jelenik meg ismét az ajtóban, vadonatúj fürdőruhájában. Ahogy odalépek mellé és megcsókolom, tudtára hozom, hogy gyönyörű, bár ezt nem tudom elégszer hangoztatni. Miután egy apróbb merényletet követ el a déli fertályommal szemben, felkapom őt. Néha még én magam is meglepődök, hogy milyen könnyű. A parancsra nem reagálok, csak viszem tovább, mígnem a medence mellett bekapcsolnak az érzékelői. A fenyegetésre nem reagálok, sőt, amint kimondja az utolsó szót, már repül is a makulátlanul tiszta víz felé.
Ahogy Rose eléri a medence alját, én is beleugrok, majd elkapom vékony derekát és felsegítem. Vigyorogva keresem meg a tekintetét.
- Gondoltam essünk túl a nehezén! Nem kellemes felhevült testtel besétálni a jéghideg vízbe - vigyorgok rá gonoszan. Persze tudom, hogy egy kockázatokkal is jár, de jelen pillanatban még nincs olyan meleg, hogy nagyobb gond adódott volna belőle. Mind emellett én is itt vagyok, ha begörcsölne valamije, kivittem volna, ezen ne múljék.
Mikor lenyom a víz alá, elkapva oldalát húzom le magamhoz, majd a víz alatt kinyitva a szememet, nyakára teszem a kezem, arcát pedig lehúzom az enyémhez és egy mély, hosszú csókot nyomok a szájára, miközben lábammal kavarom a vizet.
Vissza az elejére Go down
Rosaline Aymer
Tervezők
Tervezők
Rosaline Aymer


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:41 pm

Feltételezésére, hogy szerinte milyennek képzeli el apám számomra az ideális férjet, csak bosszúsan megforgatom a szemeimet. Azért apa sem annyira elviselhetetlen, hogy ilyen rosszakat kelljen róla feltételezni. A maga módján… hát… tud jó ember is lenni.
-Pierre, neki teljesen mindegy, hogy ki az, csak nekem jó legyen, ne okozzon fájdalmat és boldog legyek vele. Rogernek is csak ennyi számít. Emlékszel? Ezzel az egy feltétellel engedte át neked az egyetlen, pici hugicáját. – Mondom komolyan, kezemet az arcára téve, és amikor meglátom azt a mindig derűs mosolyt az arcán, én is elmosolyodom, hüvelykujjammal megcirógatva az arcát, ameddig még rajta van a tenyerem.
Persze, megértem, ha ilyeneket gondol apámról a tavaly nyáron történt kis „kalandjuk” után, amit sikerül újra alaposan kiveséznünk, annak ellenére, hogy nem szeretek erről beszélni, mivel elég volt akkor látnom és halálra rémülnöm, amikor haza állítottak és Pierre testét mindenhol csípések fedték.
Gondolataimból nevetése ráz ki, és amint átgondolom, hogy mit is kérdezett az imént, elfintorodom.
-Fúj, de gusztustalan vagy! – Sipítom, és még fejbe is csapom. A végeláthatatlan nevetése viszont engem is röhögésre késztet, így pillanatok múlva már én is vele nevetek a képtelenségnek tűnő mondatán, amit előbb még gusztustalannak tartottam.
-Te is tudod, hogy senkit nem lenne képes megölni. Azért ennyire nem utál még téged sem! – Mondom egy cseppet duzzogva, felhúzott orral, melleim alatt összefont karokkal, akárcsak egy kisgyerek, aki nem fogadott szót és jogtalannak érzi a büntetést.
Felnézni csak is akkor nézek fel rá –perverz, pajzán vigyorral-, amikor elkerülhetetlenül beszélgetni kezdünk a tegnap este történtekről. Felháborodását hallva, lágyan elmosolyodom, és közelebb csúszva hozzá, bocsánatkérően adok egy puszit az állára, majd a nyakára is.
-Hé baby, ne vedd ennyire komolyan! – Suttogom, számmal továbbra is a nyaka környékén ólálkodva, egyre lejjebb haladva a puszikkal, míg nem megállok a kulcscsontjánál, ugyanis egy számomra nem túl hízelgő megjegyzést kapok a külsőmre.
-Fú de utállak most! – Hajolok el tőle, hátrébb is lökve kicsit a mellkasánál.
-Nem vagyok piszkafa, csak nem tudok hízni! – Cáfolom meg, felfuvalkodott pulykaként az imént hallottakat. Különösen utálom, ha ilyenekkel rukkol elő, mert tudom, hogy szükségem van a hízásra, ezt az orvosom is megmondta. Ezzel is csak előrébb segíthetném a baba megfoganását, de ha egyszer nem megy? Eddig érzett összes dühöm elszáll, ahogy előveszi az ajándékomat, és a nyakamba is akasztja. Tudja, hogy hogy kell kiengesztelni az asszonyt.
-A csecsebecsékért megéri. – Vonok vállat pimaszkodva, és már ugrok is, hogy mehessünk medencézni kicsit. A fürdőben még túlesek egy –eddig mindig csak csalódásokat okozó-, teszten, majd hogy ne fájdítsam tovább magam az eredménnyel, újra a szobában vagyok, bemutatva neki legújabb bikinimet. A csókot ugyanolyan átéléssel viszonzom, ahogy ő, és a fenekébe is készséggel markolok bele, mire csak könnyedén felkap a földről, amivel visításra, kiabálásra késztet. Nem vagyok hajlandó elengedni a nyakát, ahogy a medence fölé lendít, de végül mégis csak ő győzedelmeskedik. A felszínre jövetelben szorgosan segédkezik, ezzel viszont még nem engesztelt ki, és nincs is vége még a harcnak.
-Igazad van, mert száraz testtel csobbanni élvezetesebb! – Vágom rá ironikusan, és már nyomom is le a víz alá, azzal azonban nem számoltam, hogy ebből én is kapni fogok. A víz alatt érzem, ahogy közeledik, és hosszasan megcsókol, mire csak derekára fonom a lábaimat, így tartva magam, kezeimet a nyakán kulcsolva össze. Amikor már érzem, hogy fogy a levegőm, elszakadok tőle, és a medence széléhez úszva, felbukok a felszínre és normalizálom a légzésemet.
Vissza az elejére Go down
Pierre J. Hervé
Koreográfusok
Koreográfusok
Pierre J. Hervé


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyHétf. Jún. 18, 2012 12:59 am



A komoly szavak hallatán halványan elmosolyodok, de ugyan akkor némi bűntudattal pillantok a velem szemben ücsörgő Rosera, kinek tenyere az arcomra simul. Kékjeim az ő szemét keresik, majd sóhaj kíséretében biccentek.
- Roger véleményében soha nem kételkedtem, bár kezdem úgy érezni, hogy őt is elidegenítem magamtól... kicsim... én... - mély sóhaj hagyja el a számat, majd lehajtom a fejem ezzel is kimutatva zavartságomat, zaklatottságomat. Ahányszor szóba jön a családja, mindig lelkiismeret furdalással küszködök. Nem elég, hogy nem tudok annyi időt tölteni Rosalineval, amennyit szeretnék, de még egy gyereket se tudok neki csinálni. Lehet, hogy ez nem az én hibám, hisz ahány orvosnál voltam, annyi mondta azt, hogy nincs bajom. De engem még is zavar, mint ahogy az is, hogy Rose emiatt nem érzi teljesnek magát még úgy se, ha én itt vagyok neki. Lehet, hogy még mindketten fiatalok vagyunk, és senki nem nézné ki belőlünk, hogy már huszonhárom évesen képesek lennénk gyereket vállalni, de mi tudjuk, hogy képesek lennénk rá. Mindketten érettebb gondolkodásúak vagyunk, nem vagyok egy gengszter fazon, aki nem törődne a családjával, Rose pedig egy igazi anya lenne, ki bármit megadna gyermekének. Viszont az, hogy sokadik próbálkozás után se sikerül egy babát szülnie, az nem csak őt, de engem is elreménytelenít. Tudom, hogy valami baj van, de nem tudom, hogy mi. Talán ha én lennénk a nőnemű egyed a kapcsolatunkban, akkor megérteném, hisz én magam is nehezen fogantam, mivel anyámnak ez volt a genetikájában... de nem hiszem, hogy a mi esetünkben én lennék az okozója.
Szánalomra méltó szemekkel ülök közelebb Rosalinehoz, majd megfogva apró kezeit, játszadozni kezdek az ujjaival és a gyűrűre, amit eljegyzésünkre kapott tőlem.
- Kicsim? Te... hibásnak tartasz azért, mert nem tudunk családot csinálni? Tudod... - folytatom gyorsan, nem engedve, hogy közbe szóljon - anyámnak volt egy betegsége. Nem tudott megfoganni, mikor pedig sikerült, elment a gyerek... nem tudom, talán negyedik, ötödik próbálkozásra fogantam meg és a nemlétező ikertestvérem, majd rá három évre Ronan. Nem tudom, attól félek, hogy örököltem a génjeit, bár ez inkább mutatkozna meg egy nőnemű utódnál nem? Mindegy, lényegtelen, az a helyzet, hogy kezdem teljesen... teljesen reménytelennek látni a dolgot belőlem kifolyólag. Szerinted tényleg így van? És... lehet, hogy csak a paranoia beszél belőlem, de ha tényleg, hosszú évek múltával se sikerül legalább egy taggal bővítenünk a családot, akkor is mellettem maradsz? - pillantok fel kezéről szemeibe félve. Félek a választól, de meg kell kapnom. Rose magát az életet jelenti számomra, ha azt mondaná pár év múlva, hogy vége, biztos belerokkannék. És bár lehet, hogy most mást mond, de pár év múlva lehet másként is.
Hosszú csendes perceket követően váltunk hangos nevetésre.
- Most miért? Mit tettem? - teszem fel a kérdést szórakozottan.
- Azt nem tudhatod... egyik ismerősömet légpuskával kergette meg a csaja apja miután elkérte tőlük. Én is rendesen be voltam sz*rva, mikor kiálltam a családod elé gyűrűvel a kezemben - vakarom meg a tartómat zavartan. Mikor viszont csókokkal kezdi el behinteni a nyakamat, lehunyom a szemem, majd automatikusan közelebb húzódok hozzá, mikor viszont a kulcscsontomhoz ér, elvigyorodok, mivel amilyen hamar közelebb csúszott hozzám, olyan gyorsan távolodik el.
Feltartott kezekkel próbálom védeni magam.
- Bocs-bocs! Tudom, hogy nem tudsz hízni, de semmi gond... szerinted hogy mutatnék egy százötven kilós nő mellett? - kérdezem sunyin vigyorogva. Semmi gondom nincs a lány alakjával, hisz gyönyörű, bár tény, hogy ráférne pár kiló. De ha nem megy, nincs miért erőltetni. Igaz lenne, de lehet, hogy már belefáradt a próbálkozásba.
- Nézz oda... képes lenne a sárga földig itatni az urát, hogy az csecsebecséket hozzon haza neki... nem vagy kicsit nagyravágyó, édesem? - simítok végig a combján.
Mikor viszont belehajítom a medencébe, megkapom a magamét. Nem csak fizikai, de szavakban kifejezett fenyítést is kapok, mire csak még szélesebb vigyor terül el az arcomon. Mikor lenyom a víz alá, belekapaszkodok a derekába, majd magamhoz szorítva megcsókolom. Érzem, ahogy vékony lábai a derekam köré fonódnak, majd pár pillanaton belül elengednek, ő pedig elúszik tőlem. Pár pillanatig még ottmaradok a víz alatt egy helyben, de amint eltűnnek a buborékok és a habok, utána úszok.
- Jól vagy? - érdeklődök búgó hangon a hátához simulva, majd belekapaszkodva a medence szélébe, igyekszek egy helyben maradni.
Vissza az elejére Go down
Rosaline Aymer
Tervezők
Tervezők
Rosaline Aymer


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyHétf. Jún. 18, 2012 8:37 am

Érzem, ahogy egy cseppet megnyugszik, amint tenyerem nyugtatóan az arcára kerül. Hogy lelki békéjét fenn tarthassuk, ott is tartom még egy hosszú ideig a kezem, hüvelykujjammal lassan, egyenletesen simítgatva arcélét. Ettől nem csak ő, de még én is megnyugvásra találok.
-Nem idegeníted el! Nagyon bír téged! Már a kezdetektől fogva szimpatikus voltál neki. Meg is mondta, emlékezz csak vissza! Még akkor is elengedett, és egy rossz szava sem volt, amikor éjjel jöttél, hogy kiszöktess, ahogy mindig is tetted, és Roger pont akkor nyitott be, és rajtakapott. És tudod miért engedett el, és falazott anyáéknál? Mert már akkor megbízott benned és tudta, hogy vagyok olyan fontos a számodra, hogy ne keveredjek bajba, és megvédj, ha kell. – Mondandóm befejeztével egy bizakodó mosolyt villantok rá, ám zavarodottságát és kétségbeesését látva az arcán, azonnal elkomorulnak a vonásaim, és tehetetlenül leengedem a kezem az arcáról. Mintha csak megérezném, hogy valami nincs rendben, én is frusztrálttá válok.
-Te? – Kérdezem sürgetően, rosszat sejtve, és hogy bátorítsam abban, hogy kimondja, amibe belekezdett, két kezemmel megfogom az egyik kezét és bátorítóan, bizakodóan megszorítom azt, egyik ujjammal pedig elkezdem simogatni a gyűrűjét, egészen addig, ameddig bele nem kezd hosszú, de annál is inkább komolyabb monológjába. Arcát fürkészve, némán, alsó ajkamat harapdálva hallgatom őt végig, teljesen ledöbbent ábrázattal pislogva rá, amint az utolsó szó is elhangzik.
-Jaj Istenem! Dehogy vagy hibás! Ne butáskodj! Mindig melletted leszek Édes! Ezen semmi nem változtathat! Ha… ha nem sikerülne a baba, akkor is mindig itt leszünk egymásnak. – Csúszok közelebb hozzá, és feltérdelve szorosan magamhoz ölelem, fejét a mellkasomhoz húzva.
-Hallod ezt? – Suttogom a hajába, ahogy számat a feje búbjára szorítom. Ha jól figyel, akkor a csöndben tisztán és jól kivehetően hallhatja minden egyes szívdobbanásomat.
-Ez a hang ott bent, azt mondja, hogy szeretlek és ez mindig is így lesz! – Nyomok egy puszit a homlokára, aztán arcát két kezem közé fogva, arra késztetem, hogy emelje fel a fejét és nézzen bele a szemeimbe. Az őszinte érzelmeket sugárzó szemeimbe. Talán percek is eltelnek azzal, hogy így nézzük egymást, ám ez csak addig tart, ameddig egy idióta megjegyzését követően –ami csak úgy a semmiből jön neki-, el nem kezdünk nevetni, mint a fakutyák.
-Tudod te azt! – Vágom rá, immáron már csillapodott nevetéssel, de még mindig széles mosollyal, a röhögéstől kipirult arccal. Ez az egyik, ami a leginkább hiányzik a hétköznapjaimból.
-Láttam is a fejeden! Az első közös képünkön - ami az eljegyzésen történt, közvetlen a gyűrűhúzás után-, is olyan fejet vágtál, mint aki élete legijesztőbb eseményén van túl. – Kezdek halk, visszafogott nevetésbe, nyakának puha, illatos bőréhez préselt ajkakkal, ahogy megelevenedik előttem a fiókba, a megannyi kép között elrejtett fotó is. Kiengesztelésképp egyre lejjebb haladok ajkaimmal, de csak is addig, ameddig egy csúnya megjegyzést nem tesz a külsőmre. Ott aztán elszakad a pohár, kiborul a cérna, és már el is távolodom tőle.
-Hmm… biztos nagyon csinosak lennétek! Képzeld el! Nem neked kéne őt cipelgetned, ahogy te teszed velem, hanem ő hordozgatna a kezeiben téged. Ameddig én csak cirógatva felkeltelek –legalábbis próbállak, mivel legtöbbször csak átfordulsz a másik oldalara, és alszol tovább-, amikor kint elalszol a kanapén, addig neki próbálkoznia se kéne, csak felkapna és tádám, már a saját ágyadban is szunnyadhatnál tovább, hacsak a bálna testével nem túrna le az ágyról. – Forgatom meg elgondolkodva a szemeimet, vigyorogva, mint a tejbetök. Ezeket követően már csak egy sikoltozó ujjongás van hátra tőlem, és egy nyaklánc felhelyezés.
-Nem, szerintem még többet is érdemelnék. – Nyújtom ki a nyelvem, és nem adva neki reagálási időt, már ugrom is ki, hogy a fürdőben átöltözhessek, és többet nem foglalkozva a negatív teszttel, kijöjjek onnan s bemutathassam neki az újonnan beszerzett „kollekciómat”. Gyors csókváltás, és már szinte rögtön a medencében is találom magam, mellettem szorosan Pierrevel. A felszínen ijedtemben –amiért csak úgy a vízbe hajított-, elhordom mindennek, majd visszavágóként, lenyomom a víz alá, ahova ő is húz magával. Szerencsére vizet nem nyelek, ahogy odalent megcsókol. Lábaimat összekulcsolom derekán, és csak akkor engedem el, amikor már érzem, hogy fogytán van a levegőm. Zihálva török fel a felszínre, megkapaszkodva a medence szélébe, hogy szusszanhassak egy kicsit.
-Persze. – Vigyorgok rá, majd szembe fordulok vele, és kezemet végig húzom vizes mellkasán, egészen hátra a tarkójáig.
-Mit szólnál egy kis édességhez? – Túrok bele tarkóján a hajába, majd kezemet –ugyanazon a vonalon, amint eljuttattam a tarkójához-, újra visszavezetem mellkasára, aztán elhajolva tőle, kimászom a medencéből –nem használva a létrát-, és betopogok vizesen a konyhába, párszor meg is csúszva. Odabent kicsapom a fagyasztót, és előveszem az eper fagyit, amiből kiszedek egy 2 személyes adagot, a tetejére rápottyantok egy eper darabot, és már kacsázok is vissza, remélve, hogy ott maradt a medencénél. Ha még valahol a vízben ólálkodik a medence szélénél, akkor kiterítek magamnak egy gyékényt, ráhasalok, és letéve magam mellé a tálat, egy kanállal a a fagyiból, már nyújtok is felé.
-Kié lesz az eper? – Kérdezem csintalan mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Pierre J. Hervé
Koreográfusok
Koreográfusok
Pierre J. Hervé


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyHétf. Jún. 18, 2012 8:58 pm


- Azt mondod? - kérdezek vissza miután megnyugvásra lelek puha kezei által. Míg el nem veszi arcomról a kezét, utána nyúlok, majd egy halvány mosoly kíséretében megcirógatom kézfejét.
- Persze, hogy megvédelek. Bármitől és bárkitől - válaszolom komoly arccal, ám mikor eszembe jut egy másik dolog, pillanatok alatt lankadni kezd a kedvem. Már nem érzem olyan biztosnak magam a dolgomban, és ezt nyilván Rose is látja rajtam, Úgy nézhetek ki, mint egy szerencsétlen óvodás, aki nem tudja elmondani az anyjának, hogy eltörte a kedvenc dísztárgyát. Csak a bibi, hogy a mi problémánk sokkal nagyobb egy egyszerű törött dísztárgynál. Mikor Rose sürgetően, türelmetlenül visszakérdezd, elkezdem darálni a hosszas monológomat, mely már hetek óta zavar, és már számtalanszor nekiálltam annak, hogy megkérdezzem, de nem volt elég bátorságom hozzá. Mindig elkezdtem, de eltereltem a témát, mivel rájöttem arra, nagy ökörség a kérdés, de most tényleg kikívánkozik belőlem.
Párom nyugtató szavai segítenek valamelyest, de még így se vagyok biztos a dolgomban, elvégre a jövő bármit hozhat. Az tény, és biztos is, hogy én mindig mellette fogok maradni.
- Sikerülni fog! Megígérem! Boldoggá, még ennél is boldogabbá akarlak tenni - jelentem ki határozottan, de továbbra is fennmarad a megtört maszkom. Ahogy Rose közelebb csúszik hozzám, fejemet pedig a mellkasához vezeti, hogy meghallgassam szívdobogását, elmosolyodok. A bizonygatása pedig épp elég számomra, hogy elhiggyem, így egy csókot nyomok kulcscsontja alá, miközben ujjammal végigsimítok rajta.
- Nem tudom! - nevetem el magam, ám mikor szóba kerül az, hogy egyik ismerősöm barátnőjének apja légpuskával kergette el a háztól, Rose is megerősíti azt, ami az eljegyzésünkön történt.
- Nyugodtabb lettem volna, ha apád nem szorongatta volna olyan határozottan ebéd közben a kést - vakarom meg elhúzott szájjal a tarkómat - de mind ettől eltekintve nem voltam annyira kiborulva csak épp annyira, hogy látszódjon rajtam - zavart nevetést követően kihúzom magam, és átélem a pillanatot, ahogy a lány ajkai a nyakamhoz érnek. Óvatosan végigsimítok a gerince mentén, majd ahogy ellök magától, hátra hőkölök.
A bizarr szavai hallatán, többször elámulok, grimaszok jelennek meg az arcomon, melyeket tudatomon kívül teszek. Él előttem a kép, ahogy egy nagydarab, kövér nő felkap, majd méretes melleire szorítva becipel a szobámba. Abba pedig bele se merek gondolni, hogy milyen úton módon találnám meg azt a bizonyos pontját, amit Rosenál pillanatok alatt meglelek. A puszta gondolattól még a hideg is kiráz, tarkómon feláll a szőr, még attól se lepődnék meg, ha elsápadnék.
- Rose, inkább ezt... hagyd jó? - kérdezem halvány remegéssel a hangomban, mintha attól félnék, bármelyik pillanatban kidobhatnám a rókát. Túlságosan vizuális típus vagyok, így még mindig elevenen él a kép a fejemben.
- Ez az egy biztos - teszem hozzá, miután sikerül megtalálnom a hangomat.
Miután egy laza mozdulattal bedobom Rosaline-t a vízbe, ő megbosszulva sérelmét lenyom a víz alá én pedig magammal húzom és megcsókolom. Mikor aztán elhúzódik tőlem, legközelebb a medence szélénél találok rá, így hátulról hozzábújok egy kérdés kíséretében, mire pozitív választ kapok.
- Édességhez? - suttogom a kérdést, majd felpillantok a makulátlanul kék égre.
- Mi az, fel akarsz hizlalni? - vonom kérdőre egy gonosz mosoly kíséretében, miközben végigsimít mellkasomon és a tarkómon, mikor pedig mehetnéke támad, hagyom, had menjen. Mosolyogva nézem végig ahogy végigcsattog a járdán, majd eltűnik a házban, én pedig szembefordulva a medence közepével, kifújom a levegőt, vizes hajamat pedig hátratúrom.
Úgy tűnik, igen hosszú ideig maradhattam így, mivel ahogy feleszmélek, Rose már a gyékényen fekszik, egy kanál fagyit nyújtva felém. Zavartan nézek az arcába, mintha legalábbis percekkel ez előtt egy fehér cápát láttam volna a vízben. Végül megengedek magamnak egy mosolyt, így betermelve a kanál tartalmát, az eperért nyúlok, minek végére ráharapok, ám még mielőtt leharaphatnám a magam részét, odahajolok a lányhoz és egy csók kíséretében átadom neki a másik végét. Mosolyogva húzom végig számat állkapcsán és a nyakán, majd felhúzva magam a medence szélén, kiülök Rose mellé.
- Egy perc! - pattanok fel, később pedig egy méretes napernyővel térek vissza, amit a lány mellé teszek úgy, hogy takarja a naptól.
- Így máris kényelmesebb - terülök el mellette a kövön.
Vissza az elejére Go down
Rosaline Aymer
Tervezők
Tervezők
Rosaline Aymer


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyHétf. Jún. 18, 2012 10:39 pm

Elmosolyodom a kézfejcirógatásra, majd homlokomat az övéhez döntöm, így nézve a szemeibe őszintén.
-Azt mondom. Higgy nekem! – Bizonygatom továbbra is, bár tudom, hogy erre semmi szükség, mivel kérés nélkül, az élet minden területén hisz a szavamnak, legyen az akármilyen jellegű vagy témájú, jelentésű.
Még egy biztató mosollyal is megörömöztetem, ami csak addig tart, ameddig el nem kezd bizonytalanul, halálra vált arccal dadogni valamit. Szavakban sürgetem egy kicsit, hogy mondja már, és hogy könnyebben jöjjenek ki belőle a szavak, amiknek úgy néz ki, hogy ki kéne, még a kezét is megszorítom, hogy erőt adhassak neki. Azt hiszem, hogy valami nagyon komoly dologról akar szót ejteni. Feltételezésem be is jön. Kétségbeejtő szavait hallván csak félrebiggyesztem a számat, és lenézek az egymásba kulcsolt kezeinkre és a két gyűrűre, ami egy életre megpecsételte a közös jövőnket a lehető legjobb módon. Nem szeretem, amikor magát hibáztatja, már pedig ezek a szavai most nagyon is úgy hangoznak. Biztatóan, a lehető legőszintébben mondom a szemébe, hogy míg élek, nem hagyom el és, hogy egy erről ő maga is megbizonyosodhasson, fejét a mellkasomhoz húzom, csendben várva, hogy meghallja a szavaimról tanúskodó szívverésemet. Megkönnyebbült sóhaj tör fel belőlem, amikor egy puszit nyom a kulcscsontom alá, majd meg is simítja azt.
-Persze, hogy sikerülni fog! Fiatalok vagyunk még. Bármi megtörténhet! – Túrok bele a hajába. Egészen addig ülünk itt nyugodtan, egymást ölelve, ameddig szóba nem kerül az eljegyzésünk napja. A gondolatok és emlékek mosolyt csalnak az arcomra, és nem sokára már együtt nevetünk azon, hogy milyen halálra vált fejet vágott akkor, amikor letérdelt elém, hogy megkérje a kezem.
-Csak erős a marka. – Nevetem el magam, mivel így visszagondolva, tényleg furcsa, véletlen egybeesésnek tűnik, hogy úgy markolta a késnek a nyelét, akárhányszor csak Pierre nézett, mintha legalábbis bármelyik pillanatban fel akart volna ugrani, hogy vívjon vele egyet.
-Valld be, utána azért már kezdtél kicsit felengedni. – Szélesedik ki a mosolyom, bár azt a megnyugvást, amit akkor láttam az arcán, amikor kiléptünk anyáék házából, hogy hazajöjjünk, még a mai napig sem tudom elfelejteni és azt hiszem, hogy nem is akarom, hiszen ez is egy közös, örökké élő szép emlék kettőnk számára. Az emlékektől, mosolyogva hajolok oda hozzá, elkezdve puszikkal behinteni a nyakát, aztán a mellkasát is, ám egy meggondolatlan kijelentése után megsértődve hajolok el tőle, és hogy kicsit húzhassam az idegeit, amiért ilyet mondott, elkezdem felvázolni neki, hogy milyen is lenne az élete egy közel 2 tonnás nővel. Kegyetlenül nevetni kezdek undorodó arckifejezését látva, és amikor meghallom könyörgését, ami arra vonatkozik, hogy hagyjam ezt abba.
-Mindegy, szerény véleményem szerint akkor is szép pár lehetnétek… - Mondom a visszafojtott nevetéstől remegő hangon, amit követően az események hirtelen felgyorsulnak, és szinte pillanatokon belül már a vízben vagyunk, egymáshoz simulva és csókolózva. Ez az extrémnek nevezhető állapot azonban nem tart túl sokáig, mivel kénytelen vagyok feljönni levegőért, ha nem akarok rövid időn belül megfulladni. Bele is kapaszkodom a medence szélébe, ahova hamarosan Pierre is követ. Szusszanva egy kicsit, eszembe jut, hogy van még fagyi a fagyaasztóba, amit miért ne ehetnénk meg akár már most? Szembefordulva vele, kezem elkezd fel és le simulni a mellkasán és tarkóján, felajánlva neki a finomságot.
-Sok időmbe tellene. – Bököm mutatóujjammal izmos hasára, majd kimászva a medencéből, „betörök” a konyhába, szedek ki egy tálba fagyit, amit meg is koronázok egy eperszemmel. Ezek után már csak annyi van hátra, hogy visszamenve a medencéhez, leterítsek annak szélére egy gyékényt, és a medence széléről kezdjem el fagyival tömni, felvetve azt a kérdést is, hogy kié legyen az eper. Hamarosan azonban már együtt osztozkodunk rajta, és leharapva a másik végét, meg is csókolom.
-Hé, pedig azt akartam, hogy kiázzon a bőröd. – Mondom pimaszkodva, és amint mellém fekszik, átgurulok hozzá, felmászva rá.
-Milyen jó, hogy a szomszédok nem látnak át! – Osztom meg vele személyes véleményem, ahogy egyik kezemmel megközelítem nadrágjának oldalát, és egyik ujjamat beljebb dugva, cirógatni kezdem a csípőcsontját, ajkaimmal megközelítve a nyakát.
Vissza az elejére Go down
Pierre J. Hervé
Koreográfusok
Koreográfusok
Pierre J. Hervé


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyKedd Jún. 19, 2012 2:00 am



- Tudod jól, hogy én mindig hiszek neked - mosolygok rá, majd egy puszit nyomok a homlokára, ami eddig az enyémnek volt döntve.
Egy kívülálló számára a jelen akciónk, biztos holmi depressziózásnak tűnne, viszont ez koránt sem az. Lehet, hogy annak hat, de nem az, csupán reményekkel, félelmekkel telien beszélgetünk.
- Fiatalok és erősek... - suttogom reménykedő arccal, majd elmosolyodok párom kijelentésén.
- Erős a marka... hmm... akkor csak az erejét próbálta fitogtatni, akárhányszor csak rám nézett? - érdeklődök egy szerény mosoly kíséretében. Heves bólogatás kíséretében válaszolok.
- Persze, hogy kezdtem felengedni. Hála édesanyádnak, miután elküldte a kedves családfőt mosogatni - vigyorgok Rosera, majd megcirógatom a nyakát. Viszont az eddigi jókedvem, ismét kezd tovaszállni, amint egyre hosszabbá alakul a téma rólam és a másfél mázsás nőről. Megélénkül a fantáziám, így pillanatok alatt megjelenik előttem a kép, ahogy próbálom megtalálni az arcát, miután végigfekszik az ágyon. Így hevesen grimaszolva, remegő hanggal hozom a velem szemben ücsörgő lány tudtára, hogy nem fekszik nekem ez a téma, inkább hagyjuk abba.
- Hát, én erről nem így vélekedek - nyelek egy nagyot, majd megemberelve magam, kihúzom a hátam. Igyekszek nem erre a témára gondolni, a végén még elundorodok egy elefánttól is.
A medencénél egy ideig jól szórakozunk, ám mikor Rose távolabb kerül tőlem, követem. Mikor megemlíti az édességet, felteszek egy kérdést.
- Hidd el, nem lenne olyan nehéz. Tudod jól, hogy édesszájú vagyok és ha nap mint nap nem edzenék, akkor bizony megjelennének azok a nem túl szexi hájak rajtam - válaszolom, miután Rose megböki a hasamat. Miután elmegy és visszatér a medencéhez, felé fordulok, és döntök az eper sorsáról. Igazságosan elfelezzük, még csókot is tudunk váltani. Ezt követően felhúzva magam a medence szélén, kimászok a vízből és egy napernyőt teszek párom mellé. Már most, reggel fél kilenckor is jól fog a nap.
- Akkor aztán gyönyörűen néztem volna ki - vigyorgok, majd lefekszek mellé a kőre, ám nem tart sokáig a béke, pillanatok alatt felmászik rám, mire csak lágyan elmosolyodok.
- Abból lenne pletykázás... mindig utáltam idős szomszédok mellett lakni. Mindig érdekes pletykák kaptak szárnyra, miután történt valami a házban és ez most sincs másként - emelem meg a kezem, és óvatosan megcirógatom a tarkóját. Mikor keze a csípőcsontomat éri, megborzongok.
- Rossz vagy - vigyorgok rá, majd hagyom, hogy ajkai a nyakamhoz érjenek. Kezem akaratlanul is a fenekére téved, majd ugyan azon kezem ujjait végighúzom a gerincén, egészen addig, meg meg nem találom bikinijének melltartórésze kikötni való madzagját, amit meghúzok, az pedig elenged.
- Remélem nem fogod emiatt átharapni a nyakam - kérdezem kacér mosollyal, majd magamhoz szorítva átfordulok, hogy ő kerüljön alulra. Soha nem szerettem, ha fel kell néznem rá, bár bizonyos alkalmanként igen, de ez most még sem olyan. Lehajolva hozzá, hosszasan az ajkaira tapasztom a számat, miközben jobb kezemmel végigsimítok az oldalán.
Vissza az elejére Go down
Rosaline Aymer
Tervezők
Tervezők
Rosaline Aymer


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptyKedd Jún. 19, 2012 9:44 pm

Bizakodó mondatára csak még jobban magamhoz szorítom, hogy érezzem a közelségét, ezzel is csak még jobban meggyőzve magam arról, hogy az idők végezetéig mellettem lesz, ahogy azt már számtalanszor megfogadta, úgy ahogy én is neki.
Sóhajtva hunyom le egy pillanatra a szemeimet a homlok puszira, átadva magam a meghitt perceinknek.
-És nem adjuk fel. – Ezt még azért hozzáteszem, én is hasonlóan suttogva, mint ő, majd szóbakerül apám és az is, ahogy az eljegyzésünkön viselkedett az ebéd közben. Szó, mi szó, igaza lehet. Most így visszagondolva, tényleg elég ijesztően nézett ki, ahogy velünk szemben ült a hosszú, ünnepélyesen megterített ebédlőasztalnál, és olyan szúrós szemekkel pillantgatott fel ránk néha a tányérjából, mint amilyennek még soha nem láthattam azelőtt. És, ahogy beleszúrta, vagyis inkább egyenesen döfte, a sült húsba a villát… Te jó ég! Hogy ez nekem, hogy nem tűnt föl akkor?
-Anya az egyetlen, aki képes valamiféle hatást gyakorolni apára. – Jegyzem meg csak úgy mellékesen, mivel apa tényleg egy igazi karakán ember, akinél egyáltalán nem, vagy csak nagyon nehezen lehet bármiféle változást elérni.
Jó kedvemet –amit apám, az eljegyzésen tanúsított viselkedése idézett elő-, csak tovább fokozza, ahogy látom Pierre egyre inkább elsápadó arcát, amint megelevenedik előtte a kép, hogy milyen is lenne egy egész napja egy akkora nő mellett, mint amilyet eddig is emlegettünk, legfőképp a közös estéik. Igaza van, itt az ideje, hogy abba hagyjam végre. Arcának fehérsége már-már megijeszt és kezdek attól félni, hogy mi van, ha elájul itt nekem az agya által, lelki szemei elé kivetített rémképektől. Persze más oka is van annak, hogy engedek könyörgésének, és inkább leszállok a témáról. Ez az ok pedig igen csak egyszerű és érthető is. Egy menyasszony ne fantáziálgasson arról, hogy hogy nézne ki a szeretett vőlegénye egy másik nő mellett.
Odakint Pierre alaposan rásegít arra, hogy csobbanjak egyet a medencébe, ráadásul még csak nem is önszántamból. Visítva érkezem meg, odalent pedig már csókban forrunk össze, egészen addig, ameddig el nem fogy minden levegőnk. Utána szinte egy időben bukunk fel a felszínre, hogy levegőhöz juthassunk. Csak egy pár pillanatig szusszanok így, pontosabban addig, ameddig nem érzek erős késztetést arra, hogy szembekerüljek a drágával. Amikor ez megtörténik, kezemmel simítgatni kezdem a mellkasát, miközben vázolom neki a kis ötletemet, ami a fagyira vonatkozik.
-Baby, rajtad még a háj is szexin mutatna, de azért ne tunyulj el! – Kacsintok rá, ahogy kitérek előle, a medence falánál támaszkodva meg, hogy kimehessek a vízből, be, egyenesen a konyhába, ahonnan már egy 2 személyes fagyi kehellyel térek vissza. Pillanatok alatt kiterítek magamnak a medence szélére, közel a vízhez egy gyékényt, és már adom is az első kanál fagyit Pierre szájába, amit szinte rögvest egy eper „felezés” követ. Szívem- annak rendje és módja szerint-, egy cseppnyit gyorsabb tempóba kapcsol, amint kimászik a medencéből, hogy lefeküdhessen mellém. Nem bírva magammal, pillanatok alatt rajta találom magam, ahogy ajkaimmal megközelítem a nyakát.
-Miért nincs másképp? Figyelnek? – Kérdezem a füléhez hajolva suttogva, majd hagyok egy puszit a fülcimpáján, aztán arcélén haladok vissza a nyakához, picit meg is harapva a bőrt, kezemmel gatyájának oldalán ólálkodva csípőcsontjánál, amikor megérzem, hogy bikini felsőm engedni kezd.
-Én vagyok rossz? Nem fogom, de mást még átharaphatok... – Búgom nyakának puha bőrébe, majd hagyom, hogy megfordítsa a helyzetet. Térdeimet behajlítom, hogy kényelmesen elférhessen a lábaim közt. A csókot viszonzom, nyelvemmel az övét cirógatva, beletúrva a hajába.
-Menjünk be… - Suttogom alig érthetően, miközben egyre sürgetőbb puszikat lehelek a szájára, minden egyes szó után.
Vissza az elejére Go down
Pierre J. Hervé
Koreográfusok
Koreográfusok
Pierre J. Hervé


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptySzer. Jún. 20, 2012 3:30 am



- Üümm - nyögöm, majd egy csókot nyomok párom szájára. Ezután kerül szó az eljegyzésünkre, mikor is nem voltam képes egy megkönnyebbült képet vágni, míg az apja társaságában voltam. Zavart, ahogy a kést tartotta, olyan halálos pontossággal, mintha bármelyik percben képes lett volna a torkomnak ugrani, és bár amilyen kemény fából faragtak, olyan hamar tudnak megfutamítani főleg akkor, ha menyasszonyom apjáról van szó. Ami pedig a villát illeti... állítom, hogy minden egyes falat ételbe amibe beleszúrta az evőeszközt, az én fejemet képzelte bele.
- Igen, ezt észre vettem... de nem baj, az ilyen mindig jó. Legalább nem törik meg olyan könnyen, mint ahogy engem megtudnak - vigyorgok a lányra.
Mikor áttérünk egy nem épp kellemes témára, a több száz kilós nőre, akit Rose az én páromnak is eltud képzelni, pillanatokon belül elképzelek néhány szituációt, és érzem, ahogy belesápadok a gondolatba. Mély sóhaj kíséretében teszem túl magam rajta.
A medencénél végül felvidul a kedvünk, bár meg kell hagyni, egy pillanatra, mikor Rose elhúzódik tőlem és elúszik a medence szélére, megrémiszt. Mindig féltem ezen testtartásától, tudtam, hogy semmi jót nem jelent. Épp ezért bátorkodok most is megkérdezni, hogy jól van e, mire pozitív választ kapok.
- Micsoda? Szexin? Hát nem tudom, hogy néznék ki, miután elzsírosodott izmokkal próbálom rávenni a táncpartneremet, hogy tartson ki mellettem... nem mutatnék túl jól a karakterruhákban - teszem hozzá mint egy mellékesen, majd amint Rose ismét megjelenik, egy csók kíséretében eltüntetjük azt a szerencsétlen epret, aki egyedül érkezett a fagylalt tetején. Azt viszont el sem tudom képzelni, hogy miért csak egyet hozott, mikor a hűtő tele van a piros, érett gyümölccsel. Biztos az járt a fejében, amit én sikeresen meg is valósítottam.
Ahogy kifekszek mellé, ő már át is fordul hozzám, majd rám mászik, mintha legalábbis kanapé vagy egy kényelmes heverő lennék. Bár nem csodálnám azt se, ha neki ez így kényelmes lenne, mivel van, hogy éjszaka is így alszik rajtam.
- Nem tudom... ha pár napon belül átjönnek és bejelentik, hogy gratulálnak a babához, akkor igen, figyeltek - suttogom vigyorogva, majd kiengedem bikini felsőjét, mely szépen lassan többet enged a belátásból.
- Mi van? - hőkölök hátra meglepetten, ám szélesen vigyorogva - ne légy rossz kicsi lány! - mosolygok rá, majd végigsimítva derekán, combján, bikinije alsó részének széle alá dugom a kezem. A hosszú csókot egy halk kijelentés követi, minek eleget téve felguggolok, majd felhúzva magamhoz igyekszek úgy felállni, hogy menet közben derekam köré fonhassa vékony lábait. Mohó módon, egész úton a szobánkig csókolom, mintha máskor nem tehetném meg, így többször neki is megyünk egy falnak, ajtónak, szekrénynek. De végül megérkezünk a szobába, minek ajtaját hangos dörrenéssel rúgom be, majd az ágyig botorkálok, mibe szó szerint beleesünk. Magam alá teperve Roset folytatjuk azt, amit már kint elkezdtünk.
Vissza az elejére Go down
Rosaline Aymer
Tervezők
Tervezők
Rosaline Aymer


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            EmptySzer. Jún. 20, 2012 7:45 am

-Naaa már! Ne becsüld alá magad! Nem is törsz meg könnyen! – Simítom meg a karját bizakodóan. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy ha ezt a témát tovább feszegetjük, akkor hamarosan újra a babánál köthetünk ki, és ott, hogy valamiért nagyon nem akar nekünk összejönni az, hogy végre családot alapíthassunk egy édes kis lurkóval egyetemben. Jelen helyzetben egyikünknek sincs szüksége arra, hogy újra stresszelni kezdjünk a dolgon. Mi van, ha pont azért nem sikerül, mert annyira akarjuk, és erőltetjük, na meg idegeskedünk az miatt, hogy melyik orvosi vizsgálaton fogják valamelyikünknek megmondani az orvosok, hogy valami baj van? Nem fogom hagyni, hogy újra odáig süllyedjenek a dolgok, mint a második vetélésemnél. Orvosok, pszichológusok, lélekgyógyászok… Egy csomó pénzt kidobtunk rájuk, mégis sokkal jobb gyógymód volt egymásnak a közelsége, az ölelések, az összebújások és a tudat, hogy mindig együtt maradunk, történjék bármi.
Túlesve beszélgetésünk minden létező kritikusabb, feszültséget szülő pontján –köztük a majd’ 2 mázsás bálnán is-, alig tíz perc múlva már egymás társaságát élvezve, lubickolunk a vízben, csókban összeforrva, a felszínen pedig összeölelkezve, egymást simogatva.
-Akkor megdolgoztatnálak. – Karolom át a derekát, és támasztom meg államat a mellkasán, így nézve fel rá pajkos pillantással.
-Na, maradj itt! – Simítok végig mellkasán, izmos felsőtestén, megkezdve utamat a medencéből való kipattanás után a konyhába, ahol kiszedek egy egész kehelybe egy kis fagyit, a tetejére a jól megérdemelt eper szemmel. Visszaérve a medencéhez, lefekszem a szélére egy kiterített gyékényre, és etetni kezdem a medence szélénél, a vízben lebzselő Pierret, amit követően az eper is közös elfogyasztásra kerül, ő pedig egy kis habzsolást követően csatlakozik hozzám, kifeküdve mellém. Hála nekem, azonban nem maradhat túl sokáig „fedetlen”, mivel alighogy sikerül valamelyest a tűző napnak hála megszáradnia, én már rajta is vagyok, nem tudva tovább ellenállni a nyakának.
-De ilyen sajnos nem fog megtörténni egy ideig még… - Húzom egy ferde mosolyra a számat, fel is emelve fejem a nyakától.
-Csináltam egy tesztet még reggel… - Sóhajtom, kissé döcögősen beszélve, ahogy egyik kezemmel a hajába túrok, így nézve le a szemeibe.
-… és negatív… megint… - Mondom ki a lehető legnehezebbet, majd bocsánatkérően megcsókolom, és már mosolygok is, amint megérzem, hogy enged a bikini felsőm. Hamarosan a hátamra fordulva találom magam, Pierret fölém magasodva. Ez az egy nap az, amikor nem akarok többet még csak a baba fogalmára se gondolni.
-Mindig jó vagyok. – Nyögöm ajkai közé, amint felemel a földről, mire csak körül fonom lábaimat a derekán, és becsukott szemekkel élvezem az egyre hevesebbé, szenvedélyesebbé váló csókot. Érzékelem, amint párszor nekiütközik a falnak, vagy az ajtónak, míg nem végül célt érünk, és a szobaajtó dörrenését követően már az ágyban is vagyunk, rajtam Pierrevel.
- Szeretlek! – Nézek fel a szemeibe, majd újra megcsókolom, kezemmel lejjebb haladva felsőtestéről, megsimítva a nadrágjának elejét, miközben lábaimat összekulcsolom a derekán, így élve bele magunkat a további kellemesebbnél kellemesebb pillanatokba, amiket együtt fogunk átélni.

//Ennek itt vége//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar            Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Moulin Rouge :: Lakórészleg :: Lakónegyed :: Lakások, házak :: Rosaline és Pierre otthona-
Ugrás: