Moulin Rouge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moulin Rouge

A show-nak folytatódnia kell!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rouge Chat
Legutóbbi témák
» Hurts so good!
Corin Le'Fleur EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:46 pm by Yvonne V. Poésy

» St. Peterson Gimnázium
Corin Le'Fleur EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm by Ronan J. Hervé

» Dream Life in LA
Corin Le'Fleur EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:47 pm by Ronan J. Hervé

» Bevásárlóközpont, Pláza
Corin Le'Fleur EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:32 am by Lucy Sell

» Over the Rainbow
Corin Le'Fleur EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:36 am by Jodelle de la Frozen

» Invalidusok
Corin Le'Fleur EmptyHétf. Júl. 02, 2012 2:05 am by Corin Le'Fleur

» Montmartre
Corin Le'Fleur EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:24 pm by Yvonne V. Poésy

» Notre Dame
Corin Le'Fleur EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:07 am by Lucy Sell

» Andree Damien Noiret
Corin Le'Fleur EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am by Yvonne V. Poésy

Top posters
Yvonne V. Poésy
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 
Pierre J. Hervé
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 
Jodelle de la Frozen
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 
Rosaline Aymer
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 
Kendra C. Dawson
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 
Corin Le'Fleur
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 
Ronan J. Hervé
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 
Floyd Maxton
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 
Lucy Sell
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 
Elizabeth Weston
Corin Le'Fleur I_vote_lcapCorin Le'Fleur I_voting_barCorin Le'Fleur I_vote_rcap 

 

 Corin Le'Fleur

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Corin Le'Fleur
Diákok
Diákok
Corin Le'Fleur


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jun. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Párizs

Corin Le'Fleur Empty
TémanyitásTárgy: Corin Le'Fleur   Corin Le'Fleur EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 12:02 am

Corin Le'Fleur Tumblr_lzupngrGCh1r9rkl3o1_500

Teljes név: Corin Sebastien Le'Fleur
Becenév: Corin, Cor, C;
Karakter neme: Férfi
Születési hely, idő: Franciaország - Párizs / 1990 - 10 - 26
Kor: 21
Horoszkóp: Skorpió
Csoport: Diákok

Karakter kinézetének adatai:
Szemszín: Mogyoróbarna
Hajszín: Világosbarna
Testalkat: Kidolgozott, izmos, sportos, masszív
Magasság: Kb. 180 cm
Kinézet: Ruháimat mindig ízlésesen, a divat szerint válogatom össze, de természetesen V nyakú pólót, vagy passzos csőnadrágot sosem vennék fel. Azt meghagyom a melegeknek! Vádlimon egy órát ábrázoló tetoválás díszeleg, aminek hiányoznak a mutatói. Ez azt jelképezi, hogy az időtől függetlenül élek és hogy sosem fogyok ki szabad perceimből. Ékszereket nem hordok, kivéve medálomat, amit még édesapám ajándékozott nekem halála előtt pár héttel. Azt minden nap viselem.

Karakter jelleme: Sokak szerint bunkó és arrogáns vagyok. Mi tagadás, nem csípem, ha valaki beszól és meg akarja mondani, mit csináljak. Különbnek tartom magam másoknál, legalábbis a többségnél biztosan és nem, ez nem azért van, mert hatalmas vagyonnal rendelkezik a családom. Sok barátom van, akik mellett kiállok, ha baj van, sőt ki is húzom őket a csávából, mert legtöbbjük könnyen belekeveredik abba. Nem szeretem, ha a nők húzzák az agyamat, ezért általában a nehezen kapható leányzókra rá sem hederítek. Jó, ha van kihívás, de ha nem éri meg, akkor minek törjem magamat? Úgy igazán meg kell fognia az illetőnek, hogy térden csúszva könyörögjek neki egy randiért. Kevesen tudják, de a barátnőimhez mindig hűséges vagyok. Alapjáraton nem, hiszen ha nem szeretem, akkor lesz*rom, mennyire fáj neki, hogy megcsalom. Viszont a normális kapcsolataimban, ahol a lány teljesen elvette az eszemet romantikus és olykor még érzékeny is vagyok. De pszt, erről nem tudhat senki! Imádok poénkodni, szarkasztikus megjegyzéseimet az emberek nem bírják. Rajongok a motorokért és nemrég én is kaptam egyet, lévén, hogy nagykorú lettem és már a jogsim is megvan. De ez mind nem is lényeg. Mert a lényeg az, hogy mellettem nem unatkozhatsz és ha a barátaim közt tudhatlak, száz százalékig biztonságban vagy. Te is, meg az ilyen-olyan stiklijeid, titkaid is.

Jellemének pozitív tulajdonsága: Kitartó, ambíciózus, határozott és megfélemlíthetetlen.
Negatív tulajdonság: Szemtelen, sznob, csalárd és sokszor komolytalan.

Előtörténet: 1990-ben születtem itt, Párizsban. Bevallom őszintén, imádom ezt a várost már csak azért is, mert sosem alszik. Anya könyvelő, apa pedig sajtóreferens, szóval mondanom sem kell, igen gazdag körbe születtem. A felső réteg, szinte az egész ország krémje, ahol a pénz dukál és a hatalom dönt. Nem én választottam ezt az életet és nem én vagyok a hibás azért, mert ilyennek neveltek, amilyen most vagyok. Különben is, ez az énközpontú krapek, akinek látnak és akinek mutatom magam, nem mindig van felszínen. Sokszor engedem, hogy belém lássanak és észrevegyék valós személyiségemet, amit takarnom kell, mert másképp eltaposnak. Remélem, most már egyértelművé válik mindenki számára, miért csinálom ezt az egészet. Ha pedig nem, majd egyszer rájönnek.
Jó gyerek voltam nagyon sokáig. Az egész rokonság imádott, nagyanyámék pénzeltek már három éves korom óta és lévén, hogy egyke vagyok, rengeteg figyelemben részesültem. Szerettek és én ezt élveztem. Vagy mondjuk inkább úgy: örültem neki. Gyerekként ki ne örülne annak, hogy a középpontban lehet? Maximum a zaklatott lelkivilágúak, de én nem voltam az. Én teljesen egészséges voltam szellemileg és testileg is egyaránt.
Mikor iskolába kerültem nem épp a tanulmányi átlagomról voltam híres. Azaz, de igen. Arról, hogy mennyire pocsék, de ez csak ötödik osztályig ment így, mert onnantól érdekes mód javultak a jegyek. Tanultam, ahogy kezdtem felfogni: mennyire nem jó, hogy az egyik legrosszabb tanuló vagyok az osztályban. Kitűnő ugyan sosem lehettem, de a négyestől anyáék már hátast dobtak. Szóval, az elemi osztályai nagyjából így mentek el. Főként eseménytelenül, mégis szorgos tanulással.
A gimi már húzósabb volt, mert nehezen illeszkedtem be. Nem tudtam, mit szabad és mit nem, ugyanis általánosban más volt minden: a barátaimat megvehettem, a négyesért pedig elismerés járt. Azonban az ottani tanáraim és a diákok ráébresztettek, mennyire máshogy történnek náluk a dolgok. A pénzemre tojtak, amiért bunkó voltam és a négyesért a gyenge középszerűség járt csupán. Ráhajtottam a tanulásra és lassan felküzdöttem magam az ötösig. Büszke voltam magamra, eztán pedig kezdtem odafigyelni arra is, hogy miként ismerkedjek a diákokkal. A pénzemet egy idő után elfogadták, de előtte meg kellett ismertetnem magam és meg kellett nyílnom. Csakhogy ezt a srácot, akit ők látnak, korántsem nevezhetjük valósnak, mindinkább kitaláltnak. De nem is lényeg. Befogadtak, ez számított csupán.
Egyetemre mentem és jelenleg is ott vagyok. Az orvosira járok, mert sebésznek készülök és nem is igazán értettem ezt a dolgot, mikor egy páran - főként a színjátszósok és a művészetisek - kitalálták, hogy "építsünk" egy Moulin Rouge-t vagy legalábbis egy olyan épületet, ami hasonlít rá. Egyedül én gondoltam baromságnak az egészet és lévén, hogy mindenki más az osztályomból belement, én is rábólintottam, viszont kizárólag díszletfestést, reparálást, létrehozást vállaltam, tehát semmi olyat, amivel szerepelni kell, mint a színészkedés vagy az éneklés. A családommal jól kijövök, anya örül annak, hogy segédkezek a többieknek. El sem hiszem, hogy huszonegy évesen ilyesmibe belementem, miközben vizsgákkal vagyok tele... Csak még jobban megutáltam a színházakat, ennyi.


Avatar alany: Sam Way
Vissza az elejére Go down
Yvonne V. Poésy
Admin
Admin
Yvonne V. Poésy


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jun. 12.

Corin Le'Fleur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Corin Le'Fleur   Corin Le'Fleur EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 6:31 am

Kedves (vagy morcos? Razz ) Corin!

Köszöntelek az oldalon! Az előtörténeted borzasztóan tetszett, ötletes volt,imádom ahogy írsz Very Happy
Nem tudok mást mondani, mint, hogy ELFOGADLAK!
Már csak avatar foglalás és mehet is a móka Wink

P.S: Azért remélem az utóbbit, miszerint baromságnak tartja a MR felépítését csak karakterileg írtad:P
Vissza az elejére Go down
https://newmoulinrouge.hungarianforum.com
 
Corin Le'Fleur
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Moulin Rouge :: Előtörténetek :: Karakteralkotás :: Diákok-
Ugrás: