Moulin Rouge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moulin Rouge

A show-nak folytatódnia kell!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rouge Chat
Legutóbbi témák
» Hurts so good!
Szajna part          EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:46 pm by Yvonne V. Poésy

» St. Peterson Gimnázium
Szajna part          EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm by Ronan J. Hervé

» Dream Life in LA
Szajna part          EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:47 pm by Ronan J. Hervé

» Bevásárlóközpont, Pláza
Szajna part          EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:32 am by Lucy Sell

» Over the Rainbow
Szajna part          EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:36 am by Jodelle de la Frozen

» Invalidusok
Szajna part          EmptyHétf. Júl. 02, 2012 2:05 am by Corin Le'Fleur

» Montmartre
Szajna part          EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:24 pm by Yvonne V. Poésy

» Notre Dame
Szajna part          EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:07 am by Lucy Sell

» Andree Damien Noiret
Szajna part          EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am by Yvonne V. Poésy

Top posters
Yvonne V. Poésy
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 
Pierre J. Hervé
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 
Jodelle de la Frozen
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 
Rosaline Aymer
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 
Kendra C. Dawson
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 
Corin Le'Fleur
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 
Ronan J. Hervé
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 
Floyd Maxton
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 
Lucy Sell
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 
Elizabeth Weston
Szajna part          I_vote_lcapSzajna part          I_voting_barSzajna part          I_vote_rcap 

 

 Szajna part

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Yvonne V. Poésy
Admin
Admin
Yvonne V. Poésy


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jun. 12.

Szajna part          Empty
TémanyitásTárgy: Szajna part    Szajna part          EmptySzer. Jún. 13, 2012 2:21 am

Szajna part          1303035554_79_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://newmoulinrouge.hungarianforum.com
Elizabeth Weston
Koreográfusok
Koreográfusok
Elizabeth Weston


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jun. 24.
Age : 37
Tartózkodási hely : hol Párizs, hol New York

Szajna part          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szajna part    Szajna part          EmptyVas. Jún. 24, 2012 6:49 am

Szajna part          Tumblr_m148aajDTv1qif97jo1_500
to the marvelous Mr Ulliel;;

Egy kopott farmert, egy denevér ujjas fehér, rövid ujjú pólót és egy sportcipőt viselek. Szeretek nőiesen és csinosan kinézni, pláne, hogy régen a szoknyákat ellenségeimnek tekintettem, de táncolni kizárólag kényelmes felszerelésben tudok. Imádom, mikor a teremben kedvemre táncolhatok. Úgy, ahogy én akarok... úgy, hogy nem mások mondják meg, mit tegyek. Nem mindig volt ez így. Öt évvel ezelőtt még tanáraim voltak és nem is gondoltam volna, hogy eljutok valaha idáig. Félénk, kissé megszeppent diákként gyarapítottam a táncművészeti főiskola gárdáját és még csak eszembe sem jutott ellenszegülni nevelőim parancsának. Ahhoz képest, most nekem nem szabad ellenszegülni. Illetve, nem szabadna. Viszont én inkább ápolok baráti viszonyt a tanítványaimmal, mintsem haptákba állítsam őket. Az nem én lennék, talán meg is lepődnének.
Egy pohár eperturmixszal a kezemben sétálok le a Szajna partjára, vállamra fel van akasztva a táskám, melyben balett-cipőm és pár darab CD lapul. Örülök, hogy megkerestek azzal a szándékkal, hogy álljak be a koreográfusok közé. A véremben van a szervezés és a tökéletes összkép megalkotása, viszont némi problémát jelent, hogy más rendezőkkel és tervezőkkel is össze kell dolgoznom. Minél többen vagyunk, annál kevesebb rá az esély, hogy megtaláljuk a közös hangot és dűlőre jussunk. Remélem, azért sikerülni fog.
Már lent sétálok, egészen a folyó szélén, felállok a padkára és egyensúlyozok, megmutatván magamnak, mennyire nincs esély arra, hogy leessek. Kortyolok a turmixból, de nem is vagyok vele tisztában, mennyire rosszul teszem. A szívószál kicsúszik ajkaim közül, ahogy a talaj is lábaim alól. Esetlenül zúgok bele a Szajnába, de szerencsére azonnal megkapaszkodom a szélén, így nem visz tovább a sodrás.
Nem kezdek el hisztizni, mint valami nagyvárosi leányzó, mert a milliókat érő ruháim tönkrementek. Igazából, nem is érnek milliókat. Jó áron vettem, de nem drágán. Egyik kezem a padkát markolja, hogy a sodrás el ne vigyen, míg a másikkal táskámat szorítom, hogy az is velem maradjon. Alsó ajkamba harapva nézek körbe, hogy miként is tudnék kimászni a folyóból.
Vissza az elejére Go down
Charles Ulliel
Tanárok
Tanárok
Charles Ulliel


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jun. 21.
Age : 45
Tartózkodási hely : Párizs

Szajna part          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szajna part    Szajna part          EmptyVas. Jún. 24, 2012 8:27 pm

Szajna part          Tumblr_m5iekwXpkv1r43nfk
Dear Elizabeth


Szerintem lassan súlyos kialvatlanságban fogok szenvedni. Komolyan. Már vagy egy hete biztosan nem tudtam kialudni magam. Sőt! Arra sem emlékszem, hogy a közelmúltban lett volna olyan perc amikor nyugodtan le tudtam volna ülni, és nem kellett csinálnom az ég világon semmit. Sajnos az élet nem ilyen könnyű. A mai napom azzal indult, hogy hajnali ötkor felhívtak telefonon. Nem értem, hogy a színházról miért nem tudott később kérdezősködni. Na mindegy, nem is ez a lényeg. Mivel visszaaludni már nem tudtam, felvettem a fehér pólómat, rá a fekete bőrdzsekit, és még a farmeromat, plusz egy edző cipőt. Ezekután mintha megőrült volna a mobilom. Két percenként hívott valaki. Az egyik régi ismerősömmel megbeszéltük, hogy majd délután összefuthatnánk valahol. Mivel ő nem idevalósi volt, nem mondhattam neki azt, hogy találkozzunk valami sikátorban. A Szajna-part megfelelőnek tűnt. Úgyis szeretem a vizet. Na szóval, bekaptam egy szendvicset, és elindultam a megbeszélt helyszínhez. Közben nagyban telefonáltam. Már ott jártam a hídnál, mikor hallottam egy nagy csobbanást. Felkaptam a fejem, és lenéztem a folyóra. Először nem láttam semmit, de aztán feltűnt, hogy egy nő próbál kimászni a vízből, de láthatólag nem sok sikerrel. Eltettem a mobilomat, és lerohantam a padkához, szerencsére a nő nem sérült meg. Legalábbis nagyon reméltem.
- A strand nem erre van, hölgyem. -
Elmosolyodtam, aztán lehajoltam, az egyik kezemmel a lányt húztam ki a vízből, a másikkal meg elkaptam a táskáját. Mikor partot ért a szerencsétlen fürdőző, már megnyugodtam.
- Nem esett baja? -
Az aggódás nem az én stílusom, de ha valaki belepottyan egy folyóba, az kicsit durva. Legalább történt valami nem hétköznapi is ma. Bár elég nagy tehetség kell ahhoz, hogy valaki bele essen a vízbe. Persze ezt majd ráérek megjegyezni azután, hogy megbizonyosodtam arról, hogy nőnek nem esett semmi baja. A ruháin kívűl. De ez nem létfontosságú. Vagyis vannak olyan elkényeztetett cicák, akiknek az. Na őket ki nem állhatom! Most én is vizes lettem kicsit, hát van ilyen. Ma már mindenhonnan késni fogok. Az a srác még nincs itt, pedig egy óra múlva a színházban kéne lennem. Így terveztem meg a napomat. És az természetes már, hogy mindig közbe jön valami.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Weston
Koreográfusok
Koreográfusok
Elizabeth Weston


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jun. 24.
Age : 37
Tartózkodási hely : hol Párizs, hol New York

Szajna part          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szajna part    Szajna part          EmptyKedd Jún. 26, 2012 7:22 am

Mély, öblös hang zúg bele a fülledt nyári levegőbe és én azonnal arra kapom a fejemet, amerről a vélhetőleg férfi idegent érkezni gondolom. A gyomrom görcsbe rándul, lábaim a jeges vízben megremegnek, amit kifejezetten annak számlájára írok, hogy félek, mert nem sokára meglát majd valaki. Valaki, aki teljesen őrültnek fog hinni, amiért a folyóban lubickolok, ráadásul ruhástól. Megszoktam már, hogy Párizsban senki sem enged a magyarázkodásnak. Első látásról ítélnek, sőt nem szabad mentened a bőrödet szavakkal. Nem tudom, miért, talán ezzel is egyel több okuk marad arra, hogy utáljanak. Imádnak gyűlölködni és megjegyzéseket tenni a másikra, ez köztudott, és ebből kezd úgy igazán elegem lenni. De tényleg.
Alig kell pár másodperc az agyamnak, hogy felfogja, kivel van dolga. Illetve, az még talán nem is lenne olyan nagy gond, hogy Charles Ulliel, a színház igazgatója tart felém, akit ráadásul én hihetetlenül nagyra becsülök, de ráadásként még hús-vér ember is. Hús-vér ember, aki bele tud röhögni a szemembe, vagy ellökhet a padkától, segítve a víznek, hogy az elsodorhasson magával. Borzasztó érzés kerít hatalmába, ugyanis a halántékom hirtelen lüktetni kezd, a szívem üteme sokszorosára gyorsul, kezem pedig enyhe remegésbe kezd. Nagyot nyelek, szavait lassan és nehézkesen fogom fel. Szinte nem is akarok rá válaszolni.
- Ó, erre rájöttem én is, Mr Ulliel. Csak tudja, felénk kijelölik az életveszélyes területeket, vagy elkerítik korláttal. - zsörtölődöm, miközben tudom, hogy teljes mértékben igaza van. Elvégre, nekem nem volt annyi eszem, hogy ne táncikáljak a padkán, hát most megnézhetem magam.
Lélegzetvisszafojtva fogadom el a felém nyújtott kezet. Fogása határozott, biztonságban érzi benne apró kezecském magát és ajkaimra is óvatos mosoly kúszik közben. Nem vagyok hozzászokva ehhez a lovagiassághoz. Ám a helyzeten nem sokat javít az egész gesztus, mivel a tény, hogy csurom vizesen állok a férfi előtt, arra próbál kényszeríteni, hogy menten süllyedjek a föld alá. Bárcsak megtehetném...
- Nem, köszönöm. Jól vagyok... a ruháim viszont nem igazán. Ühm, mindegy. Tényleg... én... nagyon köszönöm a segítséget. De, gondolom, most teljesen hülyének néz. - sóhajtok egyet és, ha engedi, elveszem tőle a táskámat. Sosem szeretem a dolgaimat más kezében látni, még ha nem is egy zsebtolvajról van szó, hanem egy talpig becsületes férfiról. Mr Ulliel az első perctől kezdve szimpatikus volt számomra és zavarbaejtően jóképűnek találtam. Talán ezért nézek olyan nehézkesen a szemébe per pillanat is.
- Egyébként, Elizabeth Weston vagyok. Koreográfus... a maga színházában. - nyújtom kezemet, miközben táskámat mellkasom elé vonva próbálom eltakarni felsőtestemet. Elvégre a vizes póló, az vizes póló. Pláne, ha a fehér színről beszélünk...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szajna part          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szajna part    Szajna part          Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szajna part
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Moulin Rouge :: Franciaország :: Párizs-
Ugrás: