Moulin Rouge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moulin Rouge

A show-nak folytatódnia kell!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rouge Chat
Legutóbbi témák
» Hurts so good!
Charles de Gaulle tér EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:46 pm by Yvonne V. Poésy

» St. Peterson Gimnázium
Charles de Gaulle tér EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm by Ronan J. Hervé

» Dream Life in LA
Charles de Gaulle tér EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:47 pm by Ronan J. Hervé

» Bevásárlóközpont, Pláza
Charles de Gaulle tér EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:32 am by Lucy Sell

» Over the Rainbow
Charles de Gaulle tér EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:36 am by Jodelle de la Frozen

» Invalidusok
Charles de Gaulle tér EmptyHétf. Júl. 02, 2012 2:05 am by Corin Le'Fleur

» Montmartre
Charles de Gaulle tér EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:24 pm by Yvonne V. Poésy

» Notre Dame
Charles de Gaulle tér EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:07 am by Lucy Sell

» Andree Damien Noiret
Charles de Gaulle tér EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am by Yvonne V. Poésy

Top posters
Yvonne V. Poésy
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 
Pierre J. Hervé
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 
Jodelle de la Frozen
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 
Rosaline Aymer
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 
Kendra C. Dawson
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 
Corin Le'Fleur
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 
Ronan J. Hervé
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 
Floyd Maxton
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 
Lucy Sell
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 
Elizabeth Weston
Charles de Gaulle tér I_vote_lcapCharles de Gaulle tér I_voting_barCharles de Gaulle tér I_vote_rcap 

 

 Charles de Gaulle tér

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Yvonne V. Poésy
Admin
Admin
Yvonne V. Poésy


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jun. 12.

Charles de Gaulle tér Empty
TémanyitásTárgy: Charles de Gaulle tér   Charles de Gaulle tér EmptySzer. Jún. 13, 2012 2:19 am

Charles de Gaulle tér Arc_de_Triomphe_paris_parizs_03_www.kepfeltoltes.hu_
A Charles de Guelle téren található többek között, I. Napóleon és a francia hadseregének dicstere.
Vissza az elejére Go down
https://newmoulinrouge.hungarianforum.com
Floyd Maxton
Polgárok
Polgárok
Floyd Maxton


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Charles de Gaulle tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charles de Gaulle tér   Charles de Gaulle tér EmptyKedd Jún. 19, 2012 10:13 am

Ronan Hervé részére

Mindenki hangosan kiabál, üvölt és beszélget mellettem, csak én vagyok szótlan. Unottan szívok bele a dohányrúdba, melynek erős, mégis pikáns aromája marja hörgőcskéimet. A megszokott, csibészes mosoly, melyet vendégeim annyira imádnak rajtam, most nincs a színen. Képtelen vagyok vigyorogni az helyzetemen. Mert nem hiszem el, hogy még mindig chippendale fiúként keresem a kenyérre valót, ráadásul tök egyedül vagyok. Szeretem ezt, mert nem vagyok másokra utalva és nem függök senkitől. Nincs szükségem pénzre, mert anélkül is jó minden. Illetve, minden azért nem, de a nagyja igen. Mi lesz később? Egyedül döglök meg? Csak azért, mert válogatós vagyok és nem bízok meg az első jött-ment alakban, aki kedves velem? Ha ez így van, akkor inkább ne legyenek ismerőseim és barátaim, mintsem hazugságok és szemfényvesztések közt éljek. A szüleim már nagyon rég lemondtak rólam, ahogy a barátaim is. Utóbbiból egyébként sem akadt túl sok. Ha ez így marad, hát üsse kő, belenyugszom. Nem lehet minden fenékig tejfel, nem lehet mindenkinek jó élete. Akkor dögunalmas lenne a világegyetem.
- Floydcica, idedobnád azt a rózsaszín hajcsatot? - kérdezi egy vörös rúzzsal kimázolt ajkú transzvesztita és ébreszt fel egyből gondolataimból.
Philippe imádnivaló hapsi, de tényleg. Sosem néztem rossz szemmel a melegeket, még csak nem is fordultam el, mikor két srác, vagy két lány csókolózott. Nekik úgy jó. Ők úgy boldogok. Legyek olyan önző és fosszam meg szegény párákat a boldogságtól? Nem tenném. Aki ismer, ezt tudja is rólam. Philt meg aztán nehezen lehet utálni. Egy csupa szív, csupa életerő alak, aki a nehezebb utat választotta a társadalom univerzumában. Én támogatom, ha esetleg ez számít valamit.
Odanyújtom neki egy szó nélkül a csatot, majd összegombolom magamon hófehér ingemet és lévén, hogy a farmerom már rajtam van, felállok, zsebembe csúsztatom a mobilomat és elindulok kifelé.
- Csak így, se puszi, se pá? Mi bánt szépfiú? - kérdi, miközben feláll helyéről és izomdagasztotta karjait körbe fonja nyakamon.
- Semmi... csak fáradt vagyok. Majd kialszom. Holnap találkozunk, ma chérie. - lehelek apró puszit arcára, amit ezután ő viszonoz, végül kisétálok a helyiségből.
A meleg, nyári szellő végig nyalja borosta-tarkította arcomat, én pedig élvezem az éjféli levegőt. Békés minden, s mikor kiérek a térre, vágom csak zsebre kezeimet, bár csak a megszokás miatt. Beharapom alsó ajkam és előhalászok egy cigarettát zsebemből. Talán az utolsó, minden esetre meggyújtom. Élvezettel szívom magamba a füstöt, míg a gondolat, hogy ez káros szervezetemre nézve, egyáltalán nem aggaszt.
Vissza az elejére Go down
 
Charles de Gaulle tér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charles Ulliel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Moulin Rouge :: Franciaország :: Párizs-
Ugrás: