Moulin Rouge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moulin Rouge

A show-nak folytatódnia kell!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rouge Chat
Legutóbbi témák
» Hurts so good!
Ronan Jérémiah Hervé EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:46 pm by Yvonne V. Poésy

» St. Peterson Gimnázium
Ronan Jérémiah Hervé EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm by Ronan J. Hervé

» Dream Life in LA
Ronan Jérémiah Hervé EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:47 pm by Ronan J. Hervé

» Bevásárlóközpont, Pláza
Ronan Jérémiah Hervé EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:32 am by Lucy Sell

» Over the Rainbow
Ronan Jérémiah Hervé EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:36 am by Jodelle de la Frozen

» Invalidusok
Ronan Jérémiah Hervé EmptyHétf. Júl. 02, 2012 2:05 am by Corin Le'Fleur

» Montmartre
Ronan Jérémiah Hervé EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:24 pm by Yvonne V. Poésy

» Notre Dame
Ronan Jérémiah Hervé EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:07 am by Lucy Sell

» Andree Damien Noiret
Ronan Jérémiah Hervé EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am by Yvonne V. Poésy

Top posters
Yvonne V. Poésy
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 
Pierre J. Hervé
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 
Jodelle de la Frozen
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 
Rosaline Aymer
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 
Kendra C. Dawson
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 
Corin Le'Fleur
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 
Ronan J. Hervé
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 
Floyd Maxton
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 
Lucy Sell
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 
Elizabeth Weston
Ronan Jérémiah Hervé I_vote_lcapRonan Jérémiah Hervé I_voting_barRonan Jérémiah Hervé I_vote_rcap 

 

 Ronan Jérémiah Hervé

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ronan J. Hervé
Táncosok
Táncosok
Ronan J. Hervé


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 32
Tartózkodási hely : Párizs

Ronan Jérémiah Hervé Empty
TémanyitásTárgy: Ronan Jérémiah Hervé   Ronan Jérémiah Hervé EmptyVas. Jún. 17, 2012 5:00 am

Ronan Jérémiah Hervé Normal_010_www.kepfeltoltes.hu_

Teljes név: Ronan Jérémiah Hervé
Becenév: Ron, Ronan
Karakter neme: Férfi
Születési hely, idő: Franciaország – Párizs / 1992. Május 9.
Kor: 20
Horoszkóp: Bika
Csoport: Táncosok

Karakter kinézetének adatai:
Szemszín: Kék
Hajszín: Barna
Testalkat: Izmos
Magasság: 185 cm
Kinézet:
Ronan egy nem túl magas, körülbelül 185 centiméter magas, elég izmos alkatú srác. Ezt a különféle sportágaknak, és a táncnak köszönheti, amit még most is űz. A haja színe barna, amit néha megnöveszt, ekkor csak kifésülve hordja, hogyha meg a szokásosnál egy kicsit rövidebb, akkor felzselézi. A szemének szép, sötétkék árnyalata van.

Karakter jelleme:
Egy elég nyugodt srácról van szó, ám, hogyha éppen jobb kedvében van, akkor közel olyan hiperaktív, mint egy tízéves kisgyerek. Szeret segíteni másokon akkor is, ha nincsen miből. Szófogadó, ezt köszönheti a nagyapja állandó dolgoztatásának. Folyton dolgozik, de csak azért, hogy nagyapja kedvében járjon. Amikor szóba jön, hogy miért a nagyszüleinél nevelkedett, hol vannak a szülei, akkor letörten, de mégis dühösen viselkedik mert úgy érzi, hogy az anyja miatta halt meg. Persze a mérges énjét nem csak ekkor szokta megmutatni.[/ i]

Jellemének pozitív tulajdonsága: [i]Nyugodt, kedves, bohókás.

Negatív tulajdonság: Gyorsan dühbe tud gurulni.

Előtörténet:
1992. Május 9- én láttam meg a napvilágot Párizs egyik kórházában. Bárcsak ne így lett volna… Ahogy megszülettem, anyám karjába raktak, rám mosolygott, majd meghalt. Amikor a karjában tartott. Ennyi ideig ismertem anyámat. Na, meg a hasában töltött kilenc hónap is ott volt. Apám, jobban kétségbe esett, mint bárki más. Egy ideig velünk volt, aztán rászokott a szeszes italokra, pálinkára, és vodkára, amit nem bírt sokáig. Alig fél év elteltével kiderült, hogy májelégtelenségben szenved. Elszállították USA- ba, ahol szorgalmasan elkezdték gyógyítani, ám az orvosok bevallása szerint nem sikerült sokra jutniuk. Miután a nagyszüleinkhez kerültünk, nem hallottunk többet felőle… Mondhatjuk úgy is, hogy jó dolgunk volt a nagyszülőknél, de aztán, ahogy egyre idősebbek lettünk, az elvárások is egyre nagyobbak lettek. Beírattak minket suliba, ekkor voltam én 6, Pierre pedig 9 éves. Rá két évvel, a nagyapánk elkezdett minket tanítani a szakmájában. Legelőször azt gondoltam, hogy milyen jó lesz, de kénytelen voltam belátni, hogy ez miatt semmit se tudtunk csinálni. Iskola után rögtön, ahogy hazamentünk állhattunk neki a személyre szabott munkának. Játszani szinte nem is maradt időnk. Maximum akkor, amikor szakadt az eső, vagy szünet volt. De akkor se játszhattunk többet tíz- tizenöt percnél, mert akkor is hajtottunk, mint a lovak, hogy minél hamarabb készen legyünk, tudjunk majd játszani. De ahogy befejeztük, és elkezdtünk volna a szórakozást, jöttek a további feladatok. Egyre telt az idő, én 13 éves lettem, testvérem pedig 16. Én még, mintha egy jól nevelt kiskutya lennék, mentem a nagyapám után, segítettem neki a házak meszelésében, a rám kiszabott feladatokban. Pierre viszont belekeveredett a „menők” csoportjába, és már nem csinálta azt, amit kellett volna. Magyarul, nem fogadott szót. Mondjuk nem lett egy nagyképű is ficsúr, csak ellenszegült. Megerősödött a természete. A táncot és a sportolást viszont csoportban csináltuk. Imádtunk mind a ketten táncolni. Mondjuk, én legelőször hülyeségnek tartottam, mert senkise táncol, emellett „az olyán lányos” jelzőkkel illettem. Végül egyre több időt töltöttem azzal, hogy Pierre gyakorlását figyeltem, és kifejezetten tetszett, ahogy a semmiből egyre messzebbre jutott. Aztán én is elkezdtem, először csak estem keltem, hogyha borultam felálltam, és táncoltam tovább, mintha mi se történt volna. Szerencsére nekem is egyre jobban ment, mintha a véremben lenne, és beiratkoztam egy tánctanárhoz, oda, ahova Pierre is járt. Ekkor már én is nagyban elleneztem a kőműves munkát, a tánc lett a mindenem. Bevallom, sose voltam olyan jó, mint a testvérem. Olykor fel is adtam, és a tanár hozzá is vágta a fejemhez, hogy belőlem nem lesz táncos, nem tudja, hogy minek csinálom az egészet, mert ez nem az én műfajom. Erre csak higgadtan annyit tudtam mondani, hogy „mert szeretem, és nem attól függ, hogy hogyan csinálom, hanem csinálom, és nem adom fel”. Mert, ő se úgy jött ki az anyjából, hogy rögtön táncra perdült, nem igaz? Neki is több év kellett ahhoz, hogy ezt a szintet el tudja érni, ahol most tart. Amikor már igazán jól táncoltam, befejeztem a tánciskolát, követtem testvéremet a Moulin Rouge színházba. Táncosként kerültem oda, Pierre koreográfusként. Nem mondom, jól végzi a dolgát. Ő kezdett el tanítani engem is ugyan úgy, mint minden táncost, és színészt is. Még most is ott boldogítom a népet, mondjuk, szerintem mindig az agyukra megyek a sok hülyeségemmel, de már úgy összekovácsolódtunk, mint egy nagycsalád. És ez így van rendjén.

Avatar alany: Chace Crawford
Vissza az elejére Go down
Yvonne V. Poésy
Admin
Admin
Yvonne V. Poésy


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jun. 12.

Ronan Jérémiah Hervé Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ronan Jérémiah Hervé   Ronan Jérémiah Hervé EmptyVas. Jún. 17, 2012 5:07 am

Üdv nálunk Ronan!

Az előtörténeted tetszett, ötletes volt. Sok sikert kívánok neked a Moulin Rouge-ban, és maradj te a színház bohókás kisfiúja Wink
Természetesen ELFOGADLAK!

Foglalj avatart és mehetsz is táncolni Cool
Vissza az elejére Go down
https://newmoulinrouge.hungarianforum.com
 
Ronan Jérémiah Hervé
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Büfé, étterem
» Pierre Joachim Hervé

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Moulin Rouge :: Előtörténetek :: Karakteralkotás :: Táncosok-
Ugrás: