Moulin Rouge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moulin Rouge

A show-nak folytatódnia kell!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rouge Chat
Legutóbbi témák
» Hurts so good!
Aula                EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:46 pm by Yvonne V. Poésy

» St. Peterson Gimnázium
Aula                EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm by Ronan J. Hervé

» Dream Life in LA
Aula                EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:47 pm by Ronan J. Hervé

» Bevásárlóközpont, Pláza
Aula                EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:32 am by Lucy Sell

» Over the Rainbow
Aula                EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:36 am by Jodelle de la Frozen

» Invalidusok
Aula                EmptyHétf. Júl. 02, 2012 2:05 am by Corin Le'Fleur

» Montmartre
Aula                EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:24 pm by Yvonne V. Poésy

» Notre Dame
Aula                EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:07 am by Lucy Sell

» Andree Damien Noiret
Aula                EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am by Yvonne V. Poésy

Top posters
Yvonne V. Poésy
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 
Pierre J. Hervé
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 
Jodelle de la Frozen
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 
Rosaline Aymer
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 
Kendra C. Dawson
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 
Corin Le'Fleur
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 
Ronan J. Hervé
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 
Floyd Maxton
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 
Lucy Sell
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 
Elizabeth Weston
Aula                I_vote_lcapAula                I_voting_barAula                I_vote_rcap 

 

 Aula

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Yvonne V. Poésy
Admin
Admin
Yvonne V. Poésy


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jun. 12.

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Aula    Aula                EmptySzer. Jún. 13, 2012 1:17 am

Aula                1310849569_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://newmoulinrouge.hungarianforum.com
Corin Le'Fleur
Diákok
Diákok
Corin Le'Fleur


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jun. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Párizs

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 10:23 pm

Aula                Tumblr_m5q6ddMx681rqhk0q
Kendra Dawson & Corin Le'Fleur;

Egy órával ezelőtt még teljesen higgadt voltam s ennek okát azonnal közlöm is.
Tv-ztem, mert kivételesen nem kellett edzésre mennem ráadásul bulinak sem láttam esélyét, lévén, hogy a házigazda gyomorrontást kapott és nem tudta megtartani. Szuper, de tényleg! Valami kanadai családi vígjáték ment épp a képernyőn, kezeim közt egy pattogatott kukoricával teletöltött tál pihent és komótosan megrágva minden falatot habzsoltam a sós nassolnivalót, amiből anya hetente legalább hét zacskóval vett. Minek is annyi hármunkra? Aztán egyszer csak apa jelent meg a nappaliban nekidőlve az ajtófélfának, arcán pedig diadalittas mosoly ült. Fogalmam sem volt róla, mire fel ez a hatalmas jó kedv, ezért nem is szenteltem rá különösebb figyelmet. Tovább tv-ztem.
- Corin, ráérsz egy kicsit? - kérdezte, mire én letettem a tálat az asztalra, kikapcsoltam a tv-t és felé fordultam. Kezdtem ideges lenni.
- Öhm, ja. Mi az? - az első gondolatom az volt, hogy talán az egyik exem teherbe esett. Nem is feltétlenül az exem, csak szimplán egy kalandom, akinél nem védekeztem. Nem kizárt, viszont kétlem, hogy akkor úgy vigyorogna, mint a vadalma. Kíváncsian vártam, mit mond.
- A színművészetisek tanára hívott. - igen, ekkor jöttem rá, hogy nagyobb a gond annál, mint amire számítottam. - Szüksége lenne a segítségedre. Tudod, a színdarabok folyamatosan mennek és készülni kell rájuk. Mondta, hogy te nem szerepelsz, de... természetesen értékeli, hogy a díszletkészítésnél ott voltál. Viszont, most el kellene hozni pár jelmezt meg ruhát a Művelődési Központból. Az esti bemutatóra. Megtennéd, hogy elugrasz értük? Anyád és az én kedvemért. - megvakarta borosta-borította állát és úgy nézett rám, mint aki menten elbőgi magát, ha nem bólintok rá a dologra. Volt más választásom?
- Uh, oké. - forgattam szemeimet és felpattantam a kanapéról, hogy magamra húzva egy pulóvert elindulhassak a Központba.

Most itt állok az aulában, kezemben több akasztónyi habos-babos és ilyen-olyan kivágású blúz, szoknya, dressz és miegymás. Negyed órája várok és kezdem úgy érezni, hogy palira vettek. Illetve, nem engem, hanem apát. Megvan az esélye annak, hogy valaki felhívta tanárnak álcázva magát, csak azért, hogy megszívasson. Ha ez így van, oltári zabos leszek és balhézni fogok. Ez biztos. Egyik lábamról a másikra billenve helyezem át testsúlyomat és megköszörülöm torkomat. Egyedül, ebben a kib*szott nagy aulában. Teljesen megőrültem.


A hozzászólást Corin Le'Fleur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 22, 2012 4:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kendra C. Dawson
Színészek
Színészek
Kendra C. Dawson


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 31

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptyPént. Jún. 22, 2012 3:20 am

Corin

Aula                Tumblr_llmqsrSrfE1qauukco1_500

Bár még csak harmadik napja, hogy én is Francia állampolgár vagyok és beköltöztem a kis belvárosi kuckómba, amit maga a színház bérel nekem, ameddig össze nem gyűlik annyi pénzem, hogy saját magamnak tudjam állni a rezsit, mégis már most nyakig benne vagyunk a lázas próbákban. Értesüléseim szerint valamelyik híres Shakespeare művet fogjuk előadni. Csekély, tökéletesesítésre váró Francia nyelvtudásom miatt egyenlőre a rendező nem volt meggyőződve arról, hogy nekem főszereplőnek kell lennem, így csak néha fogok feltűnni a darabban, hogy bekiabáljak egy-egy szót, vagy mondatot. A mai próbára is csak azért kellett bejönnöm, hogy végleg megbeszélésre kerüljön az, hogy, mikor hol kell majd állnom, úgy hogy ne takarjam ki a főszereplőket –vicces lenne, ha ezt meg tudnám valósítani a magam 165 centijével és alig 55 kilójával-, és, hogy ott legyek azokban a részekben, amikben nekem is lesz egy kis szerepem.
Úgy egy fél órája viszont –amikor már éppen pakolásztam, hogy elindulhassak haza-, megállított a rendező, és megkért, hogy menjek le az aulába, ahol majd találni fogok egy srácot, akinél jelmezek, ruhák lesznek, és amiket majd fel kell, hogy vigyek nekik, hogy végre kiválogathassák, hogy kinek, mi lesz a legmegfelelőbb jelmez az előadásra.
Nos, mondanom sem kell, hogy ez alatt a pár nap alatt semmit sem javult a tájékozódási képességem, annak ellenére, hogy már számtalanszor körbevezettek, hogy tudjam, melyik helységet hol találom. Hihetetlen, hogy fél órája lassan, hogy keresem azt a megátalkodott aulát. És még csak kicsinek sem mondható, hogy ne vehessem észre!
A megnyugvás első hullámai akkor kezdenek csak el a hatalmukba keríteni, amikor elérem a hosszú csigalépcsőt, ami egyenesen az aulába vezet le. Az utolsó lépcsőfokról nem lelépek, hanem szó szerint leugrok, amikor megpillantom az idegen fiút.
-Bocsi! Nem akartalak így megvárakoztatni! – Még oda se érek hozzá, de már mentegetőzni kezdek, és a bocsánatát kérem. Futóléptekben érek oda elé, és össze-vissza kapkodva, már el is kezdem őt megszabadítani a terhektől, amiket ráaggattak.
-Tényleg sajnálom! Én… próbáltam sietni, már akkor elindultam, amikor megkértek rá, de egyszerűen… ez az egész… olyan, mint egy… kész…. labirintus. Itt még Ariadné fonalát sem lehetne a megadott útvonalak szerint kiteríteni. – Csacsogok, mint egy kismadár, észre se véve, hogy szóhoz sem hagyom jutni szegény fiút.
-Oh… sokat beszélek, igaz? – Emelem kezem a nyakamhoz zavaromban, hogy megdörzsöljem, ám ezzel a mozdulattal együtt elérem azt, hogy minden jelmezt a földre ejtsek.
-Oh fuck! – Szalad ki a számon, és leguggolva, máris elkezdem őket felkapdosni.
Vissza az elejére Go down
Corin Le'Fleur
Diákok
Diákok
Corin Le'Fleur


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jun. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Párizs

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptyPént. Jún. 22, 2012 4:49 am

Várok, de úgy érzem, hogy a nagy büdös semmire. Olykor Rolex karórámra pillantok, mit szép kis összegért vásárolt apám a legutolsó születésnapomra. Sosem vártam el tőlük, hogy költségekbe verjék magukat csak azért, mert egy évvel idősebb lettem, de ha már megvették, miért porosodjon a szekrényemen? Alsó ajkamat rágcsálva - merthogy ez nálam afféle rossz szokás - nézek körbe, hátha valaki megjelenik. Rimánkodok magamban, mert nem akarok visszamenni ennyi cuccal a Központba, ráadásul apám csalódna bennem, hogy még egy ilyen egyszerű feladatot sem tudok elvégezni. Nincs annál pocsékabb érzés, mikor a fater csalódik bennem. Legutoljára akkor történt ilyen, mikor négy évvel ezelőtt abbahagytam a kosarazást és a foci mellett döntöttem. Kiheverte ugyan, de sosem felejtem el az arcát, amilyennek akkor láttam.
Léptek zaját hallom, mire felcsillan a szemem és a szájrágós hadműveletet is befejezem, szerencsére öntudatlanul. Ez jó jel, nem? Talán egyszer kinövöm vagy leszokok róla... tudom is én, csak ne csináljam. Egy szőke leányzó trappol felém, miután szinte leugrik az utolsó lépcsőfokról. Dühöm semmi perc alatt párolog el és fogadom halvány mosollyal a szőkeséget. Alaposan végig mérem, tőtől-talpig, ahogy mindig is szoktam, végül arcának minden szegletét átmustrálom. Lenyűgözően szép, azonban semmi többet nem nézek ki belőle.
- Semmi gáz. Most jöttem, szóval időben vagy. - mosolygok rá és már nézelődök is, hogy vajon majd merre kell megindulnom. Feltételezem, az öltözőkbe cipeljük be őket, de lehet, hogy a tanárnőnek van valami különleges kérése, ami annyit takarna, hogy máshova kell lepakolni. Nekem aztán mindegy, csak haladjunk!
Meg akarom kérdezni, merre menjek, de be nem áll a szája. Mentegetőzik, szabadkozik, sajnálkozik... oké, teljesen mindegy, miféle szinonimát használok, így is, úgy is bosszantó marad a locsogás. Pláne, mikor már annyira zavarban van és ideges, hogy a tőlem elszedett cuccokat a földre ejti. Egy az, hogy nem is kértem, szabadítson meg a tehertől, kettő, hogy nem értem, minek zavarja annyira, hogy haragszom, esetleg nem. Idegen vagyok... egyenlőre.
Nagyot sóhajtok és lehajolok, hogy segítsek felszedni a kosztümöket és szoknyákat, majd miután egy sem marad a földön, felegyenesedek ismét.
- Csigavér, kislány! Mondtam, hogy nem para. De ha ennyire túlteng benned a bűntudat, kiengesztelhetsz egy vacsorával. - mosolyodom el, bár fontolóra veszem, hogy jó ötlet-e rákérdezni. Nem mintha nem lenne állati dögös, ráadásul szép is, de... hogy megint rohama legyen az izgalomtól? Nem szeretnék semmi ilyesmit.
- Hova kell őket tenni? - kérdezem közben és tanácstalanul pillantok az egyik, majd a másik folyosó felé.
Vissza az elejére Go down
Kendra C. Dawson
Színészek
Színészek
Kendra C. Dawson


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 31

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptyPént. Jún. 22, 2012 7:13 am

Miután elég érdekes -a Franciát egy cseppet sem megközelítő, földönkívülinek nevezhető akcentussal bekiabálom a színpad közepéről azt az egy mondatot, ami még az enyém,- váratlanul az egész társaság hangos, gúnyos kacajban tör ki, amitől összehúzom a nyakam, és szégyenkezve hallgatom végig a rendező utasítását, amint –nevetését visszafojtva-, leküld az aulába, hogy felhozzak onnan valami, darabhoz feltétlenül szükséges jelmezeket. De hé! Álljunk csak meg! Ez egyértelmű diszkrimináció, még pedig a lehető legrosszabb fajtából! Én nem azért hagytam otthon a szüleimet és a három nővéremet, és jöttem el egy teljesen ismeretlen, számomra kiismerhetetlen országba –ahol ráadásul még más nyelvet is beszélnek, mint ami az én anyanyelvem-, hogy itt aztán „kisinasként” úgy csicskáztathassanak, ahogy kedvük tartja, és ne legyek jobb és több egy egyszerű kis „futárnál”. Nekem nagy terveim vannak a jövőre nézve, és rohadjak meg, ha nem leszek olyan nagy múltú és ismert, mint amilyen Nicole Kidman is! Hmm… egy cseppet ez azért erős volt.
Nem is bánom, hogy ezennel nem veszik több hasznomat, mint holmi ruhahordozó. Még a végén annyira felforralnák a „kolégák” az agyvizemet, hogy mindenkit leoltva és leordítva hagynám itt az egész próbát, ez pedig ugyebár egy újonnan érkezettre nem vetne túl jó fényt.
Hosszas, kétségbeesett keresgélést követően sikerül megtalálnom azt a csigalépcsőt, ami az aulába vezet, aminek a közepén már ott ácsorog az a szerencsétlen srác. Alig látszik ki a habos-babos fodrok közül. Pedig… őszinte leszek, nincs mit takargatnia magán, habár merem állítani, hogy nem önszántából teszi… Igyekszem figyelmen kívül hagyni, azt ahogy elégedetten végig futtatja rajtam a tekintetét. Igazából, fogalmam sincs, hogy mi érdekes van egy koptatott, farmer sorton –amit az otthoni barátnők már csak pi*a nadrágnak hívnak-, egy egyszerű, festék foltos fehér toppon és egy ócska, agyon kopott fehér tornacipőn…
-Hát ömm… - Kezdek el dadogni, ezzel is időt adva magamnak, míg megtalálom a keresett szavakat.
-Tényleg, vagy csak úgy mondod, hogy ne érezzem még a mostaninál is tréebbül magam? – Biggyesztem félre a számat, ahogy zavaromban igyekszem megdörzsölni a nyakam, ezzel a mozdulattal tulajdonképpen mindent kiejtve a kezemből, miután azokat kapkodva átvettem szegény fiútól.
-Áh, kösz! Nem láttál semmit. – Emelem tekintetem egy sanda mosollyal az arca felé, ameddig még egymás előtt guggolva kapdossuk fel a földről a holmikat. Nem hagynák szó nélkül, ha megtudnák, hogy ezek a méregdrága kelmék a bemocskolt padlóra kerültek.
Feltápászkodva, újra bocsánatot kérek, biztos, ami biztos, mire egy őrjítő mosollyal megnyugtat.
Ez a mosoly azonban nem csak nyugtató hatású, hanem még fel is bátorít, és előre segít az ismerkedésben, ami nálam csak annyit jelent, hogy hamarabb megvillogtathatom, hogy milyen is vagyok valójában.
-Én ugyan nem! Hívj meg te, ha ennyire vacsorát akarsz! – Bökök felé fejemmel, és egyáltalán nem félek a visszautasítástól vagy a negatív, önbizalmat romboló felszólalásoktól.
-A színészek öltözőibe. – Bökök szabad kezem hüvelykujjával valahova magam mögé, jelezve, hogy arra kell menni… valamerre… azt hiszem.
-Egyébként meg, Cherry vagyok, vagy Kendra. – Mutatkozom be, ha már neki nem sikerült, pedig ő a „kan”.
Vissza az elejére Go down
Corin Le'Fleur
Diákok
Diákok
Corin Le'Fleur


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jun. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Párizs

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptySzomb. Jún. 23, 2012 3:04 am

Egyáltalán nem tudom, honnan szedi azt, amit. Fogalmam sincs, miként juthatott eszébe, de valamit otthon is igazán elcseszhettek, ha ilyesmit kinéz belőlem. Mellesleg, van olyan srác ezen a világon, aki képes meghívatni magát egy nővel? Mert azt magam, saját kezűleg fogom állcsúcson vágni. Érzem, ahogy izmaim görcsösen megfeszülnek az indulattól, ami testemben ébredezik. Nem tetszenek a szavai. Nem tetszik, hogy ilyesmi még csak meg is fordult a fejében. Soha, egyetlen egy lánytól sem vártam még el, hogy fizesse ki nem a zabálásomat. Még csak pénzt sem fogadok el senkitől, nemhogy majd egy lakomát álljanak a saját pénztárcájukból. Olyan hihetetlenül nagy baromság az egész, hogy röhögnöm kellene. Ennek ellenére, szimplán mély levegőt veszek a megnyugvás kedvéért, majd alsó ajkamba harapok és miután érzem, hogy elpárolgott dühöm, szólásra nyitom ajkaimat.
- Soha... ismétlem, SOHA nem kérnék ilyesmit tőled. Nem csak tőled, mástól sem. Amit akarok, azt kifizetem magamnak vagy megveszem. Nem vagyok akkora ingyenélő pöcs, hogy elvárjam, hogy kajálni hívj. Csak azért, mert a bocsánatomat akarod... sőt, tudom, hogy igazából nem érdekel, haragszom-e. - préselem ajkaim közt a szavakat, majd abba az irányba pillantok, amerre szerinte mennem kell.
Örülök, mert ha odaérünk, az azt jelenti majd, hogy lepakolhatok. És minél hamarabb lepakolok, annál hamarabb mehetek haza és büszkélkedhetek el apámnak a sikerrel. Büszkélkedhetek? Az ilyesmi nem büszkeség, tudom jól. Puszta szívesség az egész.
- Aham... Én Corin vagyok. Csak Corin. - toldom meg az utolsó mondattal közlendőmet, mert az én esetemben nincs két választási lehetőség, mint nála. Van második nevem meg egymillió becenevem, de arról neki nem kell tudnia. Még nem.
Elindulok az öltözők felé, de megtorpanok és visszanézek rá. Elmosolyodom, miután eszembe jut, hogy talán túlreagáltam az iménti megjegyzését.
- Na, mi lesz, Szöszi? Jössz vagy maradsz? - a kezembe zsúfolt cuccoktól nehézkesen látszik az arcom, de véleményem szerint tisztán kivehető mosolyom, mely csak neki szól jelen pillanatban.
Vissza az elejére Go down
Kendra C. Dawson
Színészek
Színészek
Kendra C. Dawson


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 31

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:08 am

A földről viszonylag hamar felkapdossuk a jelmezeket, így közelebb jutva az öltözők felé történő induláshoz. Ám mielőtt még bármerre is mozdulhatnánk, csont nélkül rávágom a vacsora meghívásos szösszenetére, hogy hívjon el ő, ha annyira kiengesztelést akar, ám amit válasznak kapok, az egy cseppet meglep, ennek a jelei még sem látszanak kiülni arcomra. Csendben hallgatom végig a kifakadáshoz hasonló „monológját”, amiben ismerteti, hogy nála milyenek is az íratlan játékszabályok. Érdeklődésemben –amit felé tanúsítok, és megfejthetetlen, de annál is inkább figyelemfelkeltőbb személyiségének-, még a fejemet is oldalra biccentem, és összeráncolt homlokkal igyekszem megemészteni és fel is fogni a hallottakat.
-Igazad van! Tényleg csak egy ingyen élő pö*nek néznélek, ha képes lennél kifizettetni velem egy vacsorát. Ott is hagynálak. –Vallok színt, szabad szájúan és őszintén beszélve, miközben még egy vállvonásra is futja.
-Ja, nem érdekel! Ha érdekelne, akkor már rég megalázkodtam volna előtted és meghívtalak volna vacsorázni. – Kötöm az orrára mindezt, játszi könnyedséggel. Ugyan már! Szerintem semmi nincs abban, ha egy csaj hív el egy srácot vacsorázni. Lassan már úgyis ott tart a társadalom, hogy a nők fogják megkérni a pasik kezét. A mai férfiak többségének a pucájában már nincs annyi vér, hogy oda álljanak az adott nő elé, és randit kérjenek. De, végül is nem tudhatom… Nem voltam még pasi, de nyilván sokkal egyszerűbb megoldás számukra az, ha egy romantikus vacsora helyett inni visznek valakit, aztán jól megdu*ják, másnapra meg már a nevét is elfelejtik. De nem akarok előítéletesnek tűnni a férfi nemmel szemben, így ennyi filozofálás elég is volt. Ha akarnám, se tudnám folytatni, tekintve, hogy a mosolya még azt is elfeledteti velem, hogy fiú vagyok-e vagy lány, de annyira szerencsére még azért futja, hogy bemutatkozzak, miután abba az irányba mutatok, amerre –feltételezem-, hogy mennünk kéne.
-Oké, értettem… CSAK Corin. – Vágom rá pajkosan és kissé csipkelődően. Ha már ő megengedheti magának, hogy Szöszinek becézzen, akkor nekem is kijár egy kis piszkálódás!
-Kíváncsi vagyok, hogy hány gyanútlan áldozatodat hívod még rajtam kívül Szöszinek. – Jegyzem meg, mellette haladva, érdeklődve, egyik szemöldökömet felvonva, sandítva fel rá, aztán csak felhorkanok a nevetéstől, és lehagyva őt, előrébb araszolok azzal a pár darab jelmezzel a kezemben.
-Na, mi lesz már CSAK Corin? Jössz vagy maradsz? – Szólok hátra neki a folyosó végéről, játékosan nyújtogatva rá a nyelvem.
Vissza az elejére Go down
Corin Le'Fleur
Diákok
Diákok
Corin Le'Fleur


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jun. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Párizs

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptySzomb. Jún. 23, 2012 6:49 am

Hány gyanútlan áldozatomat hívom annak? Ha tudná, hogy nekem nincsenek áldozataim... tulajdonképp, senkit sem tekintek prédának, vagy egy vadnak, akire fáj a fogam, mert előbb találnak meg a nők, mintsem keresnem kéne őket. Talán ezért nincs soha egyetlen normális párkapcsolatom sem. Olyan könnyen és olyan egyszerűen kapom meg mindig őket, hogy az már nevetséges. A karjaimba vetik magukat, automatikusan szétteszik a lábukat, mikor villantok egy mosolyt és elvárják, hogy eztán felhívjam őket. Szerintük - de most őszintén -, nincs bennünk, férfiakban annyi félelem, hogy sejtsük: simán megcsalnak minket ennyi erővel? Egy ribanc senkinek sem kell szerelemre, mert őt mindenki megkaphatja. Nincs kihívás, nincs izgalom... igazából, nincs semmi, ami által azt éreznénk - érezném -, hogy megéri nekem tartalmasabb ideig figyelni rá és szeretni őt. Egyszerűen ráunok és félredobom, mint egy kapcarongyot. Na, de már megint elkanyarodtam túlságosan is a témától és talán a kelleténél jobban merülök jelenleg gondolataimba. Nagyot nyelek és felé sandítva elmosolyodom.
- Csak a szőkéket. A lehetséges áldozatok száma már csökkent is, ugye? - kacsintok rá, mert hát nem csak a szőke nőkre bukom. Sőt, többnyire kerülöm őket, mert nagyjukra igaz a szőke és hülye is elmélet. Viszont akadnak alkalmak, mikor kellemesen csalódom. És az jó.
Én is elnevetem magam, mikor elém siet és alaposan végig mustrálom hátulról is, de csak addig míg hátra nem néz. Eszem ágában sincs bunkónak feltüntetni magamat még akkor sem, ha már a kezdetektől fogva annak néz. Vagy nem néz annak? Franc se tudja! Okot nem adtam még rá, az biztos.
Hátraszól, de én csak ráérősen lépdelek felé és reménykedem benne, hogy bevár. Semmi kedvem a futkározáshoz, bár ha megszabadulok majd ettől a plusz tíz kilótól, amit a jelmezek nyomnak, talán benne leszek egy kis fogócskában. Abban meg kételkedni sem bírok, hogy ő esetleg nem.
- Nagyon vicces. - vigyorgom felvont szemöldökkel, majd odaérvén mellé megtorpanok. Elvégre a következő ajtó már az öltözőké. - Lassú víz partot mos. - biccentek oda, ahova be kell mennünk.
Meg sem várom, mit válaszol, szimplán benyitok az öltözőbe és nagyot sóhajtva pakolom le a jelmezeket. Egy díványra teszem őket, mert már felakasztgatni, meg azt a pár darabot vállfára tenni nincs kedvem. Remélem, Kendrának sem. Elég nagy köcsög lennék, ha itt hagynám, ezáltal ha nem hagyhatom itt, akkor nekem is maradnom kell. Istenem, add, hogy legyen annyi esze és a tanárra bízza innentől!
- Így jó lesz? - kérdem Kendrára nézve és összefonom karjaimat mellkasom előtt, úgy nézem a nagy kupac ruhát. - Szerintem, a többit majd elintézik ők.
Vissza az elejére Go down
Kendra C. Dawson
Színészek
Színészek
Kendra C. Dawson


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 31

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptySzomb. Jún. 23, 2012 7:25 am

Ezer szerencse, hogy hamar túljutunk az iménti kis nézeteltérésen, ami kifejezetten csak is abból adódott, hogy tulajdonképpen –burkoltan-, de meg lettem vádolva azzal, hogy –elvileg-, én kinézem belőle, hogy képes lenne arra, hogy ingyen élő pö*ként –az ő szavaival élve-, meghívassa magát egy vacsorára egy nővel. Nos, szerény személyem soha nem állított ilyet, mivel nem vagyok előítéletes, főleg addig nem, ameddig alaposabban is meg nem ismerek valakit. Na, de hát ez van Cherry! Meg lettél vádolva. Bűnhődj, mint a kutyák, gyerünk kislány! Mekkora egy idióta vagyok! Na, mindegy! Ne feledd Kendra, mosolyogj akkor is, ha tudja rólad az egész világ, hogy nem vagy teljesen százas. Így kisebb az esélye, hogy drogosnak vagy egy elmebeteg, kezelésre szoruló fruskának néznek.
A folyamatos mosoly áradata sec-perc alatt elfeledteti velem az iménti komoly, fenyegető szónoklatát.
-Honnan tudjam?! Ezt miért tőlem kérdezed? Éééés mi az, hogy a lehetséges áldozatok száma már kilőve? – Kérdezem kissé flegmán, mégis érdeklődő mosollyal szám szegletében, ami csak egyre inkább kiszélesedni látszik, ahogy hirtelenjében sikerélményem támad, hogy rövid „csülkeimmel” végül is le tudtam őt hagyni, és hamarabb értem el a folyosó végére.
-Tudom. Bár sokak szerint még lenne mit csiszolnom humorérzékemen. – Teszem hozzá csak úgy mellékesen. Na, persze nem, mintha ez bárkit is érdekelne, de ha már itt tartunk…
Nem kell sokáig várnom, hogy beérjen. Ez viszonylag hamar megtörténik, amiért titokban nagyon is hálás vagyok neki, és már gondolatban ezerszer kezet is csókoltam neki, mivel gyenge karjaim már azért érzik a jelmezek és különböző göncök együttes súlyát. Az ajtóhoz érve, akaratlanul is feltörik torkomból egy megkönnyebbült sóhaj. Egyrészt azért, mert tudom, már csak egy ajtó választ el attól, hogy ezt a „mázsás” súlyt végre ledobhassam a kezeimből, másról pedig azért, mert jelen pillanatban csak lábbal tudnám kinyitni az ajtót, és nem szeretnék beégni Corin előtt egy sikertelen, Kung-fu panda féle rúgással, aminek egy marha nagy, földet rengető seggre ülés lenne a végkimenetele.
-Huh… - Szusszanok, ahogy ledobom abba a halomba a jelmezeket, ahova Corin is tette őket.
-Nem mondták, hogy pakoljuk is el őket. – Vonok vállat, aztán nekitámaszkodom az egyik öltözőszekrénynek, onnan nézve fel rá.
-Miért érzem azt, hogy páratlan személyiségem varázsa nincs nagy hatással rád és máris mennél? – Teszem fel kérdésemet, megannyi színészkedést víve a dologba.
-Mindent ilyen... gyorsan rendezel le? - Mérem végig feltűnően, nem zavartatva magam.
Vissza az elejére Go down
Corin Le'Fleur
Diákok
Diákok
Corin Le'Fleur


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jun. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Párizs

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptySzomb. Jún. 23, 2012 7:49 am

Úgy gondolja, ahogy én. Remek. Legalább megkímélem magamat és őt is egy kis pakolástól, mert hát, ahogy körbenézek, nem mondhatnám, hogy hatalmas rendben készülődnek ezek a színészpalánták. Sőt, mi több, kifejezetten rumlisnak nevezhető az egész helyiség. Fogalmam sincs, hogyan képesek megtalálni a cuccaikat és nem elvinni a másikét. Nem lennék a helyükben, az biztos és legszívesebben ebben a minutumban elhúznám a csíkot. Elég volt a díszleteket itt festegetni és órákat eltölteni ebben a kócerájban. Még mindig baromságnak tartom a diákok - és szülők - ötletét, de mit számítanak az én nézeteim? Végül is csak egy lázadó kamasz vagyok, aki ellent akar mondani a tanárainak. Pedig ez közel sincs így! Különben is, az egész tantestület imád. Egy-két kivétel van, azok meg nem számítanak.
Kendrára pillantok - merthogy nekem soha a büdös életben nem lesz Cherry - és próbálom kitalálni, min gondolkodhat vagy mi lehet a véleménye rólam. Jesszus, tényleg valami bajom lehet mostanában: apám figyelméért harcolok, anyám kedvében akarok járni, ráadásul érdekel, mi a véleménye rólam ennek a szőke plázamacának, aki tulajdonképp leszarja, hogy haragszom-e vagy sem. Otthon be kell majd vennem valami lázcsillapítót. Csakis ez lehet a gond forrása.
- Nem. És nem is fogom elpakolni. Viszont minél tovább állok itt, annál inkább úgy érzem, hogy mégis kellene. - húzom el számat csalódottan és meglepő mód, tényleg úgy van, ahogy mondtam.
Rám néz s talán először találkozik huzamosabb időre tekintetünk. Nem merek mosolyogni, valahogy nem érzem úgy, hogy itt lenne az ideje a vigyorgásnak. Vagy éppenséggel kellene? Nem tudom, de nem is érdekel. A szótáramban sosem szerepelt a "kell" vagy a "muszáj" szó.
- Eddig semmi páratlant nem találtam benne. - mosolyodom most el pimaszul, persze megbántani egyáltalán nem akarom. - De... az túlzás, hogy egyáltalán nincs rám hatással. Csak gyűlölöm a színházakat és nincs túl sok kedvem itt lenni, ennyi. - vonok vállat.
Következő kérdését már nem tudom megállni nevetés nélkül. Vállam is rázkódik az önfeledt szórakozásban, de hamar csillapodásra bírom magamat és félre billentett fejjel viszonzom azt a "kedves" gesztust, hogy végig mérem. Közelebb lépek hozzá, talán vészesen közel, de biztos vagyok benne, hogy ha átlépek egy bizonyos határt, akkor rám parancsol vagy megállít... vagy bármi. Centik választanak el most tőle.
- Nem, nem mindent. Van, amire szeretek sok időt szánni. Vannak dolgok, amik... különösen sok figyelmet igényelnek. - újra feltűnik ajkaimon az a bizonyos csibészes mosoly, ami arra alapozhat mások fejében, hogy nem a legtermészetesebb gondolatokat futtatom át elmémen. - De, ez attól függ, mire gondolsz pontosan... Szöszi.
Vissza az elejére Go down
Kendra C. Dawson
Színészek
Színészek
Kendra C. Dawson


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 31

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptySzomb. Jún. 23, 2012 8:30 am

Azt követően, hogy ecsetelem neki –puszta érdekességből-, hogy még lenne mit csiszolni a humorérzékemen, máris váltunk egy-két sokat sejtető, kódolt pillantást, pimasz mosolyt a másik felé, miközben persze –mint az elvetemült idióták-, ki sem látszunk a fodrok, és színes kelmék közül.
És, hogy sikerélményem van-e, amiért rövid lábaimmal sikerül lehagynom Corint, akinek a magassága nem mellesleg jóval meghaladva a magam 165 centijét? Hát jóhogy örülök bakker!
A folyosó végéről csak egy nyelvnyújtással jelzem neki, hogy most aztán helyzeti előnybe kerültem, és amint az ajtóhoz lépünk, már látom is magam előtt a megnyugtató képet, ahogy mindent ledobok a kezemből, ezzel is szabaddá téve végre elernyedt felső végtagjaimat.
Odabent meg is történik mindez, és hanyagul dobálom le az időközben teljesen összegyűrődött, mégis friss, tipikus mosoda szagú göncöket.
-Ezek szerint szereted a rendet. – Hümmögök egyet. Ez persze egyáltalán nem baj. Sőt, szerintem egy hímneműtől ez igen csak dicséretre méltó gondolkodás, mivel nem egy olyan srácot ismerek –otthon, persze-, akik a disznóólban is képesek lennének megélni, csak legyen egy életre elegendő kajájuk, és egy számítógép a közelben…
Kopott, bokáig érő szárú tornacipőm gumis talpa halkan koppan a linóleumon, ahogy a szekrények mellett elhaladva –körmeimet végig húzva minden egyes darabon-, lassacskán megtalálom a nekem valót, aminek nyugodt szívvel nekidöntöm hátamat.
Innen, ebből a pár lépés távolságból, ami most van köztünk, kezdek el vele szemezni, és már csak mosolygok azon az észrevételemen, hogy nyilván már alig várja, hogy elszabadulhasson innen és haza mehessen playstationozni, vagy tudja a fene, hogy mivel szokta elütni az idejét!
-Akkor utálni fogsz, mert én szeretem őket. – Vonom fel egyik szemöldököm. Elvégre, tényleg csak a Moulin Rouge miatt vagyok most olyan távol Bristoltól.
Hátammal automatikusan is kissé közelebb simulok a szekrényhez, ahogy hirtelen megközelít és már alig pár centik választanak el tőle.
-Hogy mondtad? Tudod… nem igazán jó a Franciám… még… - Valósággal elhalkulok mondandóm végére, végig kitartóan fürkészve szemeit.
-Ha már ennyire… utálod a színházakat éééés… nem szereted, ha ingyen élő pö*nek gondolnak, mi lenne, ha udvariasságból meghívnál valamire az egyik bárban? Még amúgy is szoknom kell itt a járást. – Nem akarok zsugorinak tűnni és kerek-perce kimondani, hogy szívesen meginnék vele valamit, hogy jobban megismerjem, ezért csak ilyen rejtjelekkel kommunikálok.
-Ha döntöttél, akár mehetnénk is. – Kacsintok rá, és ha az egyik kezével a szekrénynek támaszkodik, akkor a keze alatt egyszerűen csak pajkos mosollyal kibújok eddigi helyemről, megkezdve utamat az ajtó irányába, ha meg nem támaszkodott sehol, akkor csak kisurranok közüle és a szekrény közül.
Vissza az elejére Go down
Corin Le'Fleur
Diákok
Diákok
Corin Le'Fleur


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jun. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Párizs

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptySzomb. Jún. 23, 2012 9:10 am

Nem tudom, minek köszönhető, hogy elhalkult és pár másodpercre abbahagyja a csacsogást, de kifejezetten tetszik. Így, csendben, talán még jobban, mint mikor be nem áll a szája. Alapjáraton nem gondolkozok ilyesmin. Hogy milyen állapotában jön be a csaj, de most igen. És ez furcsa. Vagy inkább ijesztő. Hm, egyik rosszabb mint a másik, szóval tényleg minél hamarabb szükségem lesz valami bogyóra. Remélem, nem valami maradandó pszichés károsodás. Az gáz lenne.
Közelebbről megnézni, minden apró vonást az arcán, egészen más, mint messzebbről. Viszont határozottan zavaróbb is. Nem csak számára - már ha számára egyáltalán az - hanem számomra is. Mint említettem, nem igazán szoktam olyasmin gondolkozni, amin jelen pillanatban igen. Vagy velem nem stimmel valami... vagy vele. Bár az utóbbi kétséges.
Összeráncolt homlokkal hallgatom, hogy hova is akar kilyukadni. Tehát, én nem hívathatom meg magam, ő viszont igen? Ráadásul úgy, hogy a legelső vacsorameghívásomat - amit bevallom, tényleg nem a legmegfelelőbb és érthetőbb formában közöltem - nem vette figyelembe? Nem, ez így nem pálya, ezért már készülök is közölni gondolataimat, mikor kibújik karom alatt. Elmosolyodom, akaratlanul is.
Az első kacsintás. Vehetem bóknak? A fiúknak nem bókolnak, legalábbis verbálisan biztos nem. Hagyjuk is a francba. Ellököm magam kezemmel a faltól és teszek egy lépést felé, viszont ezúttal tartom a távolságot. Mellkasom előtt összefont karokkal nézek rá.
- Erről már lekéstél, Szöszi. De talán majd egyszer. - vonok vállat és elsétálok mellette, majd pár lépést követően megfordulok. - Viszont, ha gondolod, körbevezetlek. Az angolok többsége általában percek alatt eltéved Párizsban. - naná, hogy rögtön levágtam, hogy nem francia. Az akcentusa hatalmas nagy áruló. Viszont hihetetlenül aranyossá teszi. Várok, egyszer rá, egyszer pedig a folyosóra nézve, amelyen végigmenve eljuthatunk majd az aulába.
Vissza az elejére Go down
Kendra C. Dawson
Színészek
Színészek
Kendra C. Dawson


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 31

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:35 am

Ha nem lenne nálam ennyi hacuka, egész biztos, hogy –mint ahogy mindig is szoktam-, légiesen könnyed léptekkel „pattognék” most végig a folyosón, gondosan ügyelve járásomra, arra, hogy ne rázzam túlságosan is a seggem, ahogy a pi*a szoknyákat előnyben részesítő, önmagukat bátran mutogató, a szoláriumban agyon pirított csajok is szokták. Persze, nem mintha bármi is múlna azon, hogy mennyire kecses, nőies a járásom, de azért erre egy nő odafigyel, nem? Főleg akkor, ha egy hímnemű is a láthatáron van, akit egyértelműen el akar kápráztatni a bájaival. Még, ha ezt nem is vallja be magának, a tudatalattijában mindvégig ott szurkálódik az a kis gondolat, hogy le kell kapnia a pasit a lábáról, aki bejön neki. Mi van, ha én is így gondolkozom, csak… csak nem tudok róla? Oh my god!
Szerencsére nincs több időm, hogy agyam ezzel szöszmötöljön, mivel figyelmemet eltereli, a súlyoktól való hirtelen megszabadulás. Ez a megkönnyebbült érzés most jobb, mint amikor alaposan kielégítenek! Nem rejtem véka alá, hogy nekem sincs sokkal több kedvem, mint neki, arra, hogy még el is rendezgessem a jelmezeket. Na, nem! Ezt a szívességet már senkinek nem fogom megtenni! Lesz időm eleget hajtogatni a lakásomban, mivel a kétbőröndnyi ruhámnak több, mint a fele még most is kipakolásra vár. Azt sem tudom, hogy mikor lesz azokhoz is erőm. Lehet áthívom hétvégére Pénelopét, hogy majd rendezzük le együtt. Mindig is ki nem állhattam a költözést!
Szemem se rebben, csak minél tündéribb bájjal arcomon –ami tökéletes színjátéknak bizonyul -, pislogok fel rá, amint bátran megközelít. Nem mondom, hogy nem kaptam hevesebb szívdobogást a közelségétől, de ez mind csak arra fogható, hogy rég próbálkoztak már ilyen módon…
-Te pedig az idegenvezető szerepéről csúsztál le, CSAK Corin… - Vonogatom meg egyik szemöldököm.
-De, hogy legyen egy jó napod, nem láttam még minden részét Párizsnak, szóval oda viszel, amit szerinted érdemes megnéznem. Csak ne a Szajna partja legyen az, hogy bele tudj fojtani a vízbe az ebihalak közé. – Kacsintok pajkosan végezetül, és már ki is surranok a keze alatt, átlépve az ajtót. Amikor viszont feltűnik, hogy nem követ, visszanézek, de csak a fejemet dugva be az öltözőbe.
-Na, mi van? Jössz már? – Szólok oda vigyorogva, és ha mellém ér, akkor végre újra nekivághatunk.

... Folytatás máshol ...

Vissza az elejére Go down
Corin Le'Fleur
Diákok
Diákok
Corin Le'Fleur


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jun. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Párizs

Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                EmptySzomb. Jún. 23, 2012 10:21 pm




SZABAD JÁTÉKTÉR
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aula                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aula    Aula                Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aula
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aula

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Moulin Rouge :: Moulin Rouge :: A színház :: Földszint-
Ugrás: