Moulin Rouge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moulin Rouge

A show-nak folytatódnia kell!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rouge Chat
Legutóbbi témák
» Hurts so good!
Andree Damien Noiret EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:46 pm by Yvonne V. Poésy

» St. Peterson Gimnázium
Andree Damien Noiret EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm by Ronan J. Hervé

» Dream Life in LA
Andree Damien Noiret EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:47 pm by Ronan J. Hervé

» Bevásárlóközpont, Pláza
Andree Damien Noiret EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:32 am by Lucy Sell

» Over the Rainbow
Andree Damien Noiret EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:36 am by Jodelle de la Frozen

» Invalidusok
Andree Damien Noiret EmptyHétf. Júl. 02, 2012 2:05 am by Corin Le'Fleur

» Montmartre
Andree Damien Noiret EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:24 pm by Yvonne V. Poésy

» Notre Dame
Andree Damien Noiret EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:07 am by Lucy Sell

» Andree Damien Noiret
Andree Damien Noiret EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am by Yvonne V. Poésy

Top posters
Yvonne V. Poésy
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 
Pierre J. Hervé
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 
Jodelle de la Frozen
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 
Rosaline Aymer
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 
Kendra C. Dawson
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 
Corin Le'Fleur
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 
Ronan J. Hervé
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 
Floyd Maxton
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 
Lucy Sell
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 
Elizabeth Weston
Andree Damien Noiret I_vote_lcapAndree Damien Noiret I_voting_barAndree Damien Noiret I_vote_rcap 

 

 Andree Damien Noiret

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Andree Damien Noiret
Színészek
Színészek
Andree Damien Noiret


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jun. 29.
Age : 38
Tartózkodási hely : Párizs

Andree Damien Noiret Empty
TémanyitásTárgy: Andree Damien Noiret   Andree Damien Noiret EmptyPént. Jún. 29, 2012 6:36 am

Andree Damien Noiret Burlesque-movie-photo-01-550x366_www.kepfeltoltes.hu_

Teljes név: Andree Damien Noiret
Becenév: Andree, Dam
Karakter neme: Férfi
Születési hely, idő: Franciaország - Párizs / 1985. Szeptember 11.
Kor: 27
Horoszkóp: Szűz
Csoport: Színészek

Karakter kinézetének adatai:
Szemszín: Kék
Hajszín: Világos barna
Testalkat: Izmos
Magasság: 186 cm
Kinézet:
Körülbelül 186 centiméter magas, elég izmos férfi. Szeme színe kék, haja színe világos barna, olykor szőkésnek tűnhet. Elég rövidre vágva hordja, de, hogyha késztetést érez a felől, hogy egy kicsit megnövessze, akkor felzselézve hordja. Szinte folyton mosoly ül ki arcára, amitől a körzetében lévő emberek arcára is mosolyt tud csalni. A munkáján kívül sportol, ennek köszönheti erőteljes tagjait.

Karakter jelleme:
Rendszerető, óvatos, éles eszű férfi, szereti hasznosnak érezni magát. Jó megfigyelőképességgel rendelkezik, kitűnő nyelvérzéke van. Rendmániásnak ugyan nem nevezhető, de szereti, hogyha rend van körülötte. Erős önfegyelme van, hogyha elhatároz valamit, akkor az általában meg is próbálja valósítani. Hajlamos leragadni a részletekben, és ez a munkájára is kihat. Hogyha nem úgy van, ahogy a forgatókönyvben meg van írva, képes azt 20- szor is megpróbálni, hogy az megfejeljen az elvárásoknak. Nagyon segítőkész, mindig próbál segíteni annak, akinek semmije sincsen, még akkor is, hogyha alig tud valamit összekaparni a fizetéséből, hogy neki is, és a másik személynek is megfelelő legyen. De, mivel mindig is gazdagok voltak, ezért abban a hitben nőtt fel, hogy ő mindent meg kap, amit csak akar. [/ i]

Jellemének pozitív tulajdonsága: [i]Kedves, okos.

Negatív tulajdonság: Néha olyan akaratos, mint egy tíz éves kisgyerek.

Előtörténet:
1985 Szeptemberében születtem egy esős, de fülledt napon. Az egész család ott volt, nagyszülők, dédnagyszülők, és, természetesen apám is. Sok szenvedés árán sikerült csak kiküszködnöm magamat a napvilágra, ezért, egy hat órás szenvedés után, de megszülettem. Nagy volt az öröm, ahogy az lenni szokott. A család második szülött gyerek vagyok, az első az a bátyám, Javier. Ő öt évvel idősebb volt nálam. Természetesen mindent megkaptunk, csak egyet csettintettünk, az ott termett előttünk. Mert, ugye megtehettük. Így ment ez addig, ameddig el nem értem a 11 éves kort. Esős nap volt, a bátyámmal mentünk hazafele az iskolából, amikor tragédia történt. Javier, mivel a lámpa nekünk mutatott zöldet, de éppen, hogy csak pislákolt, átfutott az úton. Vagyis csak a feléig. Egy kocsi elütötte. Én csak álltam ott az esőben, meg se tudtam szólalni. Odarohantam hozzá, hogy jól van- e, minden okés. Közben egy másik sofőr rám fente a fogát. Majdnem engem is elütött, de egy ötven centivel előttem megállt, ezért én megmenekültem. Ordítottam, hogy valaki segítsen már, mert Javier még lélegzett. Nagy nehezen, de sikerült kirángatnom a járdára, ahol felhívtam a mentőknek a számát. Jöttek is, ahogy csak tudtak, és bevittek minket a kórházba. Ahogy odaértünk ott vártak apámék az kocsi mellett. De a testvérem már nem élt. Nem sokkal az előtt halt meg, hogy odaértünk volna a kórházhoz. Persze próbálták újraéleszteni, de nem sikerült. Így, hát egyedül maradtam gyerek a családban. Az első egy évben távol maradtam a barátaimtól, és ez nem változott. Ahogy betöltöttem a 15 éves kort, elkezdtem randalírozni az iskola rossz kölykeivel. Graffitik, cigik, piák, olykor még rablások is bekerültek a listánkba. Be is kerültünk a sittre, és 6 hónapon át ott tartottak minket. A szüleim ki tudták volna fizetni az óvadékot, de nem tették. Azt akarták, hogy tanuljak a hibáimból. Kedvesek, igaz? A rendőrségen megváltozott az életem, már nem akartam több ilyet csinálni, ezekkel a hülyeségekkel majdnem egy évet elvettem az életemből. Ahogy kijutottam a börtönből, rendszeresen elkezdtem tanulni a színészet szakon. Jól is ment, de azért még volt mit fejlődnöm. 17 éves koromban kezdem el ezt tanulni, és 7 éven át tanultam, hogy le is jussak valahova, ne egy olyan színész legyek, akinek nem is kellek. Ahogy befejezetem, munka után kutattam. Sokat kerestem, de csak egyet találtam, ami igazán megtetszett. Ez a Moulin Rouge volt. Legelsőnek nem vettek fel, ezért más munka után kutattam. De egy év elteltével megint elmentem, hogy szerencsét próbáljak, és ekkor már sikerrel jártam. Már két éve dolgozok ott, és ez idő alatt született egy gyönyörű kislányom, Chloé, akit a feleségemmel együtt nevelgetünk.

Avatar alany: Cam Gigandet
Vissza az elejére Go down
Yvonne V. Poésy
Admin
Admin
Yvonne V. Poésy


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Jun. 12.

Andree Damien Noiret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andree Damien Noiret   Andree Damien Noiret EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am

Kedves Andree!

Húha, egy igen izgalmas, eseménydús életet tudhatsz a magadénak. Az előtörténeted tetszett, mindent rendben találtam, így természetesen ELFOGADLAK!

Foglalj avatart, és már meg is hódíthatod a színteret Wink
Vissza az elejére Go down
https://newmoulinrouge.hungarianforum.com
 
Andree Damien Noiret
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Moulin Rouge :: Előtörténetek :: Karakteralkotás :: Színészek-
Ugrás: