Moulin Rouge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moulin Rouge

A show-nak folytatódnia kell!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rouge Chat
Legutóbbi témák
» Hurts so good!
Karakter kereső EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:46 pm by Yvonne V. Poésy

» St. Peterson Gimnázium
Karakter kereső EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm by Ronan J. Hervé

» Dream Life in LA
Karakter kereső EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:47 pm by Ronan J. Hervé

» Bevásárlóközpont, Pláza
Karakter kereső EmptyHétf. Júl. 02, 2012 9:32 am by Lucy Sell

» Over the Rainbow
Karakter kereső EmptyHétf. Júl. 02, 2012 4:36 am by Jodelle de la Frozen

» Invalidusok
Karakter kereső EmptyHétf. Júl. 02, 2012 2:05 am by Corin Le'Fleur

» Montmartre
Karakter kereső EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:24 pm by Yvonne V. Poésy

» Notre Dame
Karakter kereső EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:07 am by Lucy Sell

» Andree Damien Noiret
Karakter kereső EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 am by Yvonne V. Poésy

Top posters
Yvonne V. Poésy
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 
Pierre J. Hervé
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 
Jodelle de la Frozen
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 
Rosaline Aymer
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 
Kendra C. Dawson
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 
Corin Le'Fleur
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 
Ronan J. Hervé
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 
Floyd Maxton
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 
Lucy Sell
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 
Elizabeth Weston
Karakter kereső I_vote_lcapKarakter kereső I_voting_barKarakter kereső I_vote_rcap 

 

 Karakter kereső

Go down 
+2
Rosaline Aymer
Jodelle de la Frozen
6 posters
SzerzőÜzenet
Jodelle de la Frozen
Admin
Admin
Jodelle de la Frozen


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 30

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Karakter kereső   Karakter kereső EmptyPént. Jún. 15, 2012 8:11 am

Ha hiányzik valakid, dobd be ide, hátha valakit kedvet érez, hogy meg alkossa.
Vissza az elejére Go down
Jodelle de la Frozen
Admin
Admin
Jodelle de la Frozen


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 30

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső EmptyPént. Jún. 15, 2012 8:21 am

Karakter kereső 2372441132_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Szabadon választott
Csoport: Színészek

Amit tudni kell:
Jodelle "vőlegénye". A szülők hozták a döntést úgy, hogy alig kétszer látta egymást a pár. A közös bennük, a színészet iránti vonzalom. Jodelle lelkesen harcol a házasság ellen, míg a férfinak annyira nincs ellenére, és igyekszik is serényen meghódítani a lány szívét.

Jellem: Alkotóra bízom.
Play By: Joseph Morgan


MEG IS ÉRKEZETT A DRÁGA, KÖSZÖNÖM *.*


A hozzászólást Jodelle de la Frozen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 18, 2012 3:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rosaline Aymer
Tervezők
Tervezők
Rosaline Aymer


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Jun. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső EmptyVas. Jún. 17, 2012 9:51 pm

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KERESEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Karakter kereső Chris-Evans-demolitionvenom-19259223-500-300

Név: Roger Aymer
Kor: 27
Lakhely: Franciaország- Párizs
Foglalkozás: Építészmérnök
Csoport: Polgárok

Tudnivalók: Roger nem más, mint Rose óvó-féltő és védelmező bátyja, aki mindenre képes a húgáért. Nem sűrűn adatik meg a lehetőségük arra, hogy találkozzanak, de ha csak tehetik, hétvégente legalább egy alkalommal tartanak egy hugi-bátyó napot, amikor csak ők vannak ketten és kibeszélhetik az élet nagy problémáit. Roger viszonya nem túl jó a szüleikkel, mivel az apjuk ki akarta tagadni a családból, amiért nem lett ő is a társulat tagja. Ezt azóta sem sikerült még lenyelnie, ezért, ha teheti, messziről kerüli a mamát és a papát. Rogernek van egy menyasszonya (persze nem kötelező, szakíthattak is már, ha az user magányos farkasnak tudja csak elképzelni), akivel még az egyetemen találkoztak. Építészmérnökként dolgozik, és az apjukkal ellentétben, nagyon is bírja Rosaline vőlegényét, Pierret, bár azért egy kicsit orrol rá, hogy eddig 3 babájukkal is elvetélt a lány. Úgy gondolja, hogy a férfi nem vigyázott eléggé a húgára. Minden egyéb Rosaline előtörténetében vagy pedig PM-ben Wink

Jellem: Amit tudni kell róla, hogy a munkában maximalista, a magánéletben pedig olyan, mint egy engedelmeskedő, hízelgő kiscica. Szeret főnökösködni, és mindenből csak a legjobbat akarja. Védelmező, vicces figura, de sajnos nagyon is hirtelen haragú.

PB: Chris Evans (változtatható!)
Vissza az elejére Go down
Corin Le'Fleur
Diákok
Diákok
Corin Le'Fleur


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jun. 20.
Age : 33
Tartózkodási hely : Párizs

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 7:07 am

ADÉLIE GAWAIN - DIÁK
Karakter kereső Tumblr_m1o4nc3LvJ1r83779
Kor: 19 éves
Állampolgárság: francia
Szociális háttér: alsó osztály
Jellem: higgadt, szarkasztikus, érzelmeit elzárja mások elől és sosem tudhatod, mire készül. Titokzatos, képtelenség megfejteni ezt a lányt. Okos, viszont lusta tanulni. Imád festeni, bár csak a szexből tud ihletet meríteni. Szemérmetlen, sok srác az iskolában szajhaként tartja számon. Senki sem tudja, hogy mindez csupán egy fal, amit maga köré épít annak érdekében, hogy ne sebezhessék meg lelkileg. Buliból buliba mászkál, ráadásul gyakran alkoholizál. Drogokhoz viszont még nem nyúlt! Családi háttere zűrös, még barátainak sem beszél róla.
Kapcsolata a karakterrel: köztem és Adélie közt nincsenek mélyebb érzelmek, legalábbis én nem érzek heves szívdobogást, mikor hozzám ér vagy mikor lefekszünk. Maximum azért, mert kifullaszt, de semmi több. A szex jó vele, ő ugyanezt állítja velem kapcsolatban, ezért úgy döntöttünk, kár lenne abbahagyni. Alkalmanként összejárunk és ez most így jó. Kérdés: meddig mehet ez komolyabb érzések nélkül? És részéről jelenleg hogy áll a dolog?
Play by: Kaya Scodelario
Ha kérdés adódna: Pm


EVRARD JOURDAIN - SZÍNÉSZEK
Karakter kereső Tumblr_lrsdrsPGIc1r08x24
Kor: 23 éves
Állampolgárság: francia
Szociális háttér: közép osztály
Jellem: zárkózott, csendes srác, aki csupán a megszokott dolgokat szereti. Igen, mondhatni, hogy konzervatív. Gyűlöli a változásokat, viszont imádja az izgalmakat. Okos és intelligens, méghozzá piszkosul! Hűséges típus, még a barátait sem merné átvágni vagy kibeszélni. Hatalmas titka, hogy biszexuális és erről a világon senki sem tud... azaz, nem tudott egy darabig. Leghőbb vágya, hogy színész legyen, ezért is vállalt szerepet az általunk épített Moulin Rouge színpadán.
Kapcsolata a karakterrel: Tyűha, bonyolult dolgok tárháza nyílik felém, ha Evrardról van szó. Tehát a lényeg annyi legyen, hogy a sráccal ugyanabba az iskolába járunk. Két évvel idősebb nálam, mégis nagyobb tekintéllyel rendelkezem már csak a pénzem miatt is. Mellesleg, ő inkább a lúzerek táborát erősíti, ettől függetlenül sosem piszkáltam. Mindenkiben ég a kalandvágy és a kíváncsiság, tele vagyunk "mi lenne ha"-kkal és "milyen lehet"-ekkel. Bennem már nagyon régóta volt és egy buli alkalmával nagyon bepiáltam... khm, azért azt még tudtam, hogy ki vagyok és mit csinálok. Evrard szintén ott volt és valahogy elkezdte magyarázni, hogy a pasikra is bukik. Felcsaltam egy szobába, mondván, hogy érdekel, milyen lehet egy pasival a szex. Nem szégyelltem volna másokkal megosztani ezt az incidenst, mert én megtehettem. Az én barátaim csak röhögtek volna, mert tudják, hogy a nőkre bukom. Lefeküdtünk és jobb volt, mint amire számítottam. Ez körülbelül egy hónapja történt és azóta Evrard folyton keresi az alkalmat, hogy beszélhessünk. Idegesít, mégis izgatottá tesz, mikor a mobilom képernyőkén az ő neve jelenik meg. Mi is van akkor pontosan? Jézus Isten, add, hogy ne legyek egy elcseszett homokláda!
Play by: Thomas Dekker (akarom, maradjon!)
Ha kérdés adódna: Pm
Vissza az elejére Go down
Floyd Maxton
Polgárok
Polgárok
Floyd Maxton


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 34
Tartózkodási hely : Párizs

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:41 am

Karakter kereső Jessica-alba-o
Név: rád bízom
Kor: 20-24
Csoport: polgárok
Születési hely: Franciaország
Foglalkozás: Sztriptíztáncosnő
Jellem: a munkája miatt higgadt, sokat tűrő személyiségként viselkedik, de valójában ennek teljesen az ellentéte. Forró fejű, utálja, ha megmondják neki, mit csináljon, vagy ha már egyszer megteszi a kért dolgot, akkor ne pofázzanak bele, hogyan művelje azt. A lelki világa porrá lett zúzva már akkor, mikor tizenöt évesen gyámja megerőszakolta (anyja és apja tíz éves korában autóbalesetben meghalt). Teljesen egyedül van a nagyvilágban, néhány barátja van, akikben igazán megbízik. Talpraesett, éles nyelvű leányzó, aki bármilyen kemény is hozzá az élet, mindig feltalálja magát. Mottója: "Pénzért bármit".
Karakterek kapcsolata: Floyd nem sűrűn jár ugyan sztriptízbárokba, de érkezésére egy hónapra be akart tekinteni az éjszakai életnek ezen részébe. A lányra már az első percben felfigyelt és kért maguknak egy szobát - merthogy a hely nem csak a látvány miatt üzemelt, a busásabb összegért a lányok bármit bevállaltak. Floyd, a lány meglepetésére, beszélgetni kezdett vele, az elején semmi komolyabbat nem kért. Általános dolgok merültek fel témaként (a lány a múltjáról nem beszélt a férfinak), a férfi nehézkesen ugyan, de megoldotta, hogy franciául társalogjon a szépséggel. Szex konkrétan nem történt köztük, csupán a második alkalommal, egy héttel később. Az aktust követően Floyd közölte a lánnyal, hogy teljesen beleszeretett, magával ragadta a személyisége és minden egyéb tulajdonsága. A lány mosolygott csak rajta, a férfi pedig távozott. Az ezt követő alkalmakkor, mikor Floyd meglátogatta a helyet, sajnálattal közölték az ott dolgozók, hogy a lány nem hajlandó többet a társaságában lenni, a pénzét sem kéri többé. A férfi azóta sem érti, mi történt hirtelen.
PB: Jessica Alba (nincs alku)
További infó: Privát Üzenetben


Karakter kereső 961792_o
Név: Alejandro "Alex" Fuentes
Kor: 23-25
Csoport: táncosok
Születési hely: Spanyolország
Foglalkozás: Táncos (hétvégente kidobós fiú)
Jellem: forró fejű, önző figura, aki élvezi, ha parancsolgathat. Mit várunk, hisz' spanyol vér csörgedezik ereiben! Büntetett előéletű, másfél évet ült börtönben, amiért majdnem halottra verte anyja szeretőjét. Tanulmányait illetően csak a gimnáziumot fejezte be, mert azt követően Párizsba utazott, hogy érvényesülhessen a tánccal. Kidolgozott, sportos testtel rendelkezik, ezáltal kidobóemberként keres pénzt az egyik klubban hétvégente. Hűtlen, még a barátai sem bízhatnak benne, mert bárkit átver. A pénz ugyan nem fontos számára, viszont szomjazik a sikerre és arra, hogy a középpontban lehessen.
Karakterek kapcsolata: Floyd abba a klubba ment szórakozni, ahol ő dolgozik. Alexnek nem tetszett, hogy a férfi épp azzal a lánnyal táncolt, akit az kinézett magának, ezért felhatalmazva érezte magát arra, hogy bemosson emberünknek. Floyd bevert képpel sétált haza és megfogadta, hogy amint lesz lehetősége, kamatostul visszaadja Alexnek azt a jobb egyenest.
PB: Sean Farris (változtatható)
További infó: Privát Üzenetben
Vissza az elejére Go down
Kendra C. Dawson
Színészek
Színészek
Kendra C. Dawson


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jun. 18.
Age : 31

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső EmptySzomb. Jún. 23, 2012 7:56 am

Karakter kereső 1161

Név: Pénelopé Guetta
Kor: 20-23 között.
Csoport: Színészek.
Pb: Emma Stone (alkuképes vagyok)


Kapcsolata szerény személyemmel: Pénelopé nem más, mint az első, itt szerzett barátaim egyike. Ő volt a legelső, aki nem úgy nézett rám, mint a véres rongyra, vagy egy fertőzött emberre szokás, akitől a legjobb az, ha minél távolabb tartod magad. Itt, a Moulin Rougeban ismertem meg. Egyszerűen csak leszólított, amikor látta, hogy mennyire egyedül és elveszve érzem magam. Hamar megtaláltuk a közös hangot, és onnantól kezdve mindennap kerestük egymás társaságát, aztán már hétvégéken is, ahogy azt a barátnők is tenni szokták. Kapcsolatunk szerencsére már annyira bizalmassá vált, hogy bevallotta, hogy már évek óta reménytelenül szerelmes Felippébe, aki viszont irántam táplál gyengéd érzelmeket. Ez miatt néha érzek egy csipet kis ellenszenvet Pénelopében, de ettől függetlenül, mindig számíthatok rá, történjék bármi.

Jellem: Közvetlen, csípős a humora és nagyon szeret piszkálódni, de mindezt csak szeretetből teszi. A többi már az userre bízva Wink


Karakter kereső Tumblr_ltc37o3Efc1r4a9iko5_250
Név: Felipe García
Kor: 20-23 között.
Csoport: Színészek.
Pb: Tyler Posey (változtatni itt is lehet, de mindenképp, egy amolyan igazi "okostojás, szende szűz fiú vagyok" kinézetű alanyt szeretnék, aki persze valamelyest hasonlítson egy Spanyolra Wink )

Kapcsolata szerény személyemmel: Felipe is a két legjobb barátom egyike. Egy igazi géniusz a srác. Nem is értem, hogy hogy tud ennyi minden az agyába férni! Kissé tudományosak a nézetei, amiket néha egyáltalán nem értünk Pénelopéval, de ez legyen a legkisebb gond!
Szereti, ha minden tökéletes, főleg az, amit ő csinál. Ő az, aki segít nekem a Francia nyelv alaposabb megtanulásában -annak ellenére, hogy Spanyol-, hogy ne legyenek hiányosságaim. Pénelopétól tudom, hogy fülig belém zúgott, amit sajnos nem tudok értékelni. Túlságosan is jó barátom ahhoz, hogy bele tudjak szeretni, és járjak vele. Ezt ő is tudja, de inkább nem mondom neki, úgy ahogy azt sem, hogy Pénelopé gyengéd érzéseket táplál iránta. Jelen pillanatban is azon vagyok, hogy valahogy összeboronáljam a kis kettősünket, ami vagy sikerrel fog végződni, vagy kudarcba fullad.

Jellem: Én mondom, aranyosabb, megértőbb és kedvesebb sráccal még életemben nem találkoztam! Mindenkinek önzetlenül, feltételek nélkül segít, ha kell. Egyetlen hibája, hogy nehezen ismerkedik, így kevés barátot tudhat magáénak. Többi itt is userra bízva Smile


A hozzászólást Kendra C. Dawson összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 29, 2012 7:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Weston
Koreográfusok
Koreográfusok
Elizabeth Weston


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jun. 24.
Age : 37
Tartózkodási hely : hol Párizs, hol New York

Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 8:00 am

Bryson O'Connor × 26 éves
Mr Felejthetetlen × PB.: Mario Casas (maradjon!)

Karakter kereső Tumblr_ls6nw34zgp1r35r4io2_500
Csoport: Polgárok
Karakterek kapcsolata: Leérettségiztem és egy táncművészeti főiskolára mentem tovább tanulni. Itt ismertem meg Bryson O'Connor-t, aki egy évvel fölöttem járt. Eszméletlenül jól balettozott, ennek ellenére megvolt a maga férfias tekintélye. Sármos volt, áradt belőle a vad lázadás és bármikor kész volt bajba kerülni, ha szórakozhatott cserébe. Szemet vetett rám, de én nem hagytam magam. Nem akartam abba a hibába esni, amelyikbe anya, ráadásul ez a srác éppenséggel a csalárdságáról és nőcsábász természetéről volt híres. Akartam, de tudtam, hogy csak bántana. Ezért nemet mondtam. Innentől kezdve minden buliban ott volt, ahol én is. Minden kínálkozó alkalmat megragadott, hogy lejárasson a barátnőim és az ismerőseim előtt, míg egy hónap után azok kaptam magam, hogy szerelmes vagyok. Pár napba beletelt, mire színt vallottam. Ő csak nevetett, és közölte, hogy tudta már az elején, hogy sikert arat majd.
Megváltoztattam Brysont. Már nem volt az a csalfa rossz fiú, aki dühében képes volt bárkit agyon verni. Romantikus lett, de csábereje és kisugárzása ugyanolyan maradt. A különbség az volt, hogy engem már soha, semmilyen körülmények között nem bántott volna. De mint minden szép dolognak, másfél év múlva ennek is vége szakadt. Bryson drogokkal kereskedett, én pedig véget vetettem a kapcsolatnak. Iszonyúan fájt, de meg kellett tennem.
Jelleme: részletes leírás nincs, de egy igazi rossz fiút szeretnék látni... nőfaló, verekedős, hirtelen haragú, nehezen kezelhető, stb.
Bryson mostani élete: New Yorkban él, én pedig sokat ingázok A Nagy Alma és Párizs közt, ezáltal bármikor összefuthatok majd ott vele... de engem az sem zavar, ha időközben Franciaországba érkezett. Minden más az alkotótól függ, még a munkáját illetően sem ragaszkodom semmihez.



Calvin McFly × 25 éves
Első szerelem × PB.: Ryan Kwanten (maradjon!)

Karakter kereső Tumblr_lps03njPrw1qaj6yvo1_500
Csoport: Polgárok (kivéve, ha MR-rel kapcsolatos munkát szánsz neki)
Karakterek kapcsolata: Tizennégy évesen beleszerettem az egyik osztálytársamba, Calvin McFly-ba. Miss Dane (az akkori osztályfőnököm) ekkorra nyugodott meg, hiszen a hülye is látta, mennyire belezúgtam. Calvin észrevette, majd vallomást tett: viszonozta érzéseimet. Az első kapcsolatom volt és olyan igazinak, soha véget nem érőnek érződött. Tudtam, hogy ő az igazi, tudtam, hogy ő lesz a férjem és leendő gyermekeim apja. Csakhogy Calvin egészen máshogy vélekedett erről. Fél év után szakított velem, én pedig magamba zuhantam. A szobámban gubbasztottam, csokoládés fagyit majszoltam, Whitney Houston dalokat hallgattam és éjszakákat bőgtem át. Calvin összetörte a szívemet és sokáig nem tudtam kiheverni. Egészen pontosan két évig.
Jelleme: rád bízom, mert tizennégy éves korától idáig rengeteget változhatott... lehet egy bunkó nőcsábász is, de nem zavar, ha esetleg egy érzelmes, rendes sráccá alakult.
Calvin mostani élete: Párizsba jött, ennyi biztos... minden más az alkotóra bízva. Pl.: miért jött, mit dolgozik, kapcsolatban van-e, érdeklődik-e még irántam, stb.



Aaron Weston × 18 éves
Édestestvér × PB.: River Viiperi (változhat)

Karakter kereső Tumblr_lpkpes5CXM1qifufs
Csoport: Diákok
Karakterek kapcsolata: Aaron az öcsém, akit az első perctől kezdve szerettem. Talán jobban, mint anyáék, bár ezt csak én gondoltam így. Sosem civakodtunk, sosem tettünk keresztbe a másiknak... még csak bunyózni sem bunyóztam vele annak ellenére, hogy fiús lány voltam és szerettem verekedni. Fedezett a csínytevéseimnél és sokáig én voltam a rossz, ő pedig a jó. Ez mostanra természetesen változott, viszont a kapcsolatunk egyáltalán nem.
Jelleme: szemtelen, nőcsábász, vandál, hazug, bunkó, önző... velem kapcsolatban viszont egyetlen tulajdonsága sem igaz, mivel engem imád és sosem verne át. Egyébként is tudja, hogy bármi lenne, én fedezném.
Aaron mostani élete: Anyáék Párizsba küldték utánam, mivel nyári szünet van. Apa azt mondta, szeretné, ha jó modorra tanítanám az egy hónap alatt öcsémet. Hát, hatalmas kihívás, de megpróbálok tenni az ügy érdekében. Kár, hogy rajtam kívül senki sem tudja, hogy Aaron-t úgy kell elfogadni, ahogy van.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakter kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kereső   Karakter kereső Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karakter kereső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Játszani vágyóknak (avagy játékostárs kereső)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Moulin Rouge :: Előtörténetek :: Karakteralkotás-
Ugrás: